2703
2553
عنوان

دیگه به اینجام رسیده 😠

604 بازدید | 25 پست

دیگه مخم داره از دست بی فکریش سوت میکشه

شوهرم یه بی فکره بع تمام معناااااااس

چندین بار سر این اخلاقش خاستم جدا بشم تا بفهمه اذیت میشم ولی یه مدت آدم شد فقط

من شوهر بی توجه نمیخااااااااام به کی بگم؟

از صبح زنگ نزدم گفتم خوابه شاید (نامزدیم)

الان زنگ زدم میبینم باغه داره کار میکنه به منم نگفته از صبحم یع زنگ نزده میگه نخاستم از خواب بیدار شی

بعد داشتم یه چیزی تعریف میکردم یهو دیدم رفت تو خونه باغ  و گفت باشه من رفتم فعلا عزیزم😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ینی منووووووو میگی😠😠😠😠

این یه نمونه بود 

بهم میگه من یادم میره بهت زنگ بزنم😐😐😐😐😐چون همش تو فکرمی 😐😐😐😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب انقدر بهش نچسب ولش کن

حتی شده دوروز هم بهش زنگ نزن تاخودش بزنگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببخشید من اسمتو میبینم یاد شاهزاده سرین میوفتم😂😂

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2714

جسارتا من قبلا تاپیکای دیگتونم دیده بودم

بنظرم به طلاق فکر نکنید

به همین روش ادامه بدین و تا این اندازه حساس باشین همسرتون خودش خود ب خود شمارو طلاق میده

موفق باشید

کاش یه پسر بچه اسپانیایی بودم که هر روز با یه دوچرخه میرفتم مزرعه پدرم و هیچوقت نمیدونستم خاورمیانه ی لعنتی کجاست...

نترک عزیزم بهتر از بلد نیستم دلداری بدم ولی الکی حساس نشو 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

عزیزم مردا نمیتونن از فاز منطق وارد فاز احساس بشن همسر منم صبح تا شب پیشم نیس من زنگ نزنم اونم نمیزنه چون سختشونه تو محیط کار احساساتی بشن شبم میاد خونه نیم ساعت بهش گیر نمیدم تا وارد فاز احساس بشه

2706