2726
عنوان

حركات جنين

105 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من بيست وسه هفتمه ني ني حركاتش خيلي خوب بود حتي شديد بود الان از ديروز حركاتش كمه و يواش شده امروز بهداشتم رفتم ضربان قلبشم خوب بود خداروشكر  عيبي نداره به نظرتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چیزشیرین بخور به پهلو بخواب تکوناش شروع میشه باز شاید قندش افتاده شایدم خوابه گوگولی ❤️من که سه روز تو شکم مامانم خواب بودم فک کردن من رفتم پیش خدا ولی رکب خوردن😂😂😂

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

سلام حرکت از ۲۱ هفته تا ۲۴ هفته نسبت ب هفتها دیگ بیشتر ... طبیعیه درضمن بستگی ب تغذیه و روحیه خودتم هست . مثلا من وقتی عجله دارم یا ذوق میکنم از خبری یا چیزی حرکتاشون خیلییی زیاد 

بعله سه روووز خواب بودم کار به دکتر کشیده چرا جنین سه روزه تکون نمیخوره راستی من الان 12 هفته ام از کی تکون میخورهشکممو فشار میدم گاهی توهم میزنم میچرخه یه بارم حس میکردم داره پشتشو فشار میده سمن بیرون اخه ‌‌شکمم میسوخت از کی شروع میشه معمولا

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
بعله سه روووز خواب بودم کار به دکتر کشیده چرا جنین سه روزه تکون نمیخوره راستی من الان 12 هفته ام از ...

برای من از اخر هفته ۱۵ تا ۱۶ چندتا حرکت خیلی خیلی ریز مثل ماهی حس کردم

از هفته ۱۸ بهتر میفهمم

از ۱۹ هفته که کامل ضربه پای کوچولوش حس میکنم

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩