2733
2734
عنوان

شوهرخالم کروناش مثبت شد ما پیشش بودیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 77 پست

برای بابات ماسک بزن با دست کش و غیره. کلاه بذار سرش. عینک بزن براش. گوش و چشمش رو تا جای ممکن بپوشون. پاشید برید دکتر معمولی بگین ct scan‌ریه و آزمایش CRP و CBC برای بابات بنویسه. اگه ct ریه اش درگیر باشه و CBC اش گلبول های سفید بالا باشه و CRP هم مثبت. 90 درصد کرونا داره و باید ببرینش حتما بیمارستان بستری کنین قبل از این که ریه اش شدید درگیر بشه.

پشت ماسک معمولی هم دستمال کاغذی بذار.
با خودت الکل و وایتکس هم ببر. الکل 70 درصد خودشو ببر. وایتکس رو نسبت 6 آب 1 وایتکس مخلوط کن ببر. قبل این که بابات به چیزی دست بزنه حتما بزن اینارو به کهنه ای چیزی و تمییزش کن.
تا جای ممکن موارد بهداشتی رو رعایت کن. تمام سوراخ سمبه های خودت و باباتو بپوشون. لباساتون رو هم دم در دربیارین و بندازین تو پلاستیک، با جوراب نیاین تو خونه. بعدش برین حموم. 

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...
عزیزم گفت که سرزده اومدن 🙂  نمیشد که باهاشون دعوا کنن☺

اخه خونه مامانم کرجه راهشونم دور بود نمیشد بگیم نیاید داخل بعدم رفته بوده دکتر گفته بود الرژی فصلیه ایناهم فکر کردن چیزی نیست که دیگه انقدر ادامه داشته تست گرفتن دیدن داره ازمایش خونو سی تی داده مثبت شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان یک هفته گذشته .یک هفته دیگه اگر علائم نداشته باشیم دیگه تمومه؟

بله به احتمال زیاد تمومه😊 

ولی حتما باید ۱۴ روز بگذره تا متوجه بشین🙂

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

استرس نداشته باشید، ما هم همش اون اولا احساس میکردیم نفسمون ی جوریه، ولی استرس بود، فقط آب نمک قرقر کنید و دستاتونو زیاد بشورید، غذای مقوی و آبلیمو و مایعات زیاد بخورید ایشالا هیچی نیست

2728

به نظرم مایعات داغ و خرما و اینا زیاد بخورید شاید فقط حس می کنید گلوتون یجوریه . خونه رو هم گرم کنید . یه کتری هم بذارید بجوشه . استراحت کنید بذارید شاید ویروس همون اول بره .

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

میگن ویروس تاسه روز توگلومیمونه اون سه روز اگه مایعات زیادبخورید و بااب نمک وسرکه قرقره کنید امکان اینکه به ریه نرسه هست. پس تامیتونی مایعات بخورید

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت

دیگه اگه خدای نکرده گرفته بودین تا الان علایم داشتین 

همه نمیگیرن ما همسایمون برادرش گرفت چند روزم تو خونه سرفه های وحشتناک میکرد 

ولی زنو بچه هاشو عروس ایناهاش،نگرفتن

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
اخه خونه مامانم کرجه راهشونم دور بود نمیشد بگیم نیاید داخل بعدم رفته بوده دکتر گفته بود الرژی فصلیه ...

زنگ که زدین بهتون گفتن اگه تا 5 روز علائم نداشتین اوکیه ؟ 

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند

فقط هم یه نفر رو با بابات بفرست بیرون. یا خودت یا یه نفر دیگه. دسته جمعی با هم نرید بیمارستان.
تب خودت و تمام خانواده رو هم هر روز اندازه بگیرین. تب سنج دیجیتال بگیرین. برسه به 38.5 احتمال خیلی خیلی بالاست.

اگه تب ندارین از زنجبیل غافل نشین. همین طور برگ زیتون به عنوان دم نوش. 

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...
میگن ویروس تاسه روز توگلومیمونه اون سه روز اگه مایعات زیادبخورید و بااب نمک وسرکه قرقره کنید امکان ا ...

بخورم خوبه

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت

وای عزیزم نباید بزارین کسی بیاد خونتون چه آشنا و فامیل باشه برای سلامت خودتون هم که شده نباید اجازه بدی ، بهترین راه برای اینکه خیالت راحت بشه اینکه سه بار در روز آب نمک غرغره کنی چون واقعا خیلی تاثیرداره 

دیگه اومدن نمیشد بگیم نیاید داخل چون مامانم اینا کرج هستن دور بود دیگه راه زیاد بود لطفا اگر اطلاعی ...

عزیزم شوهر من بابت کرونا بستریه

یک هفته تمام خونه بود و ازش مراقبت میکردم چون تشخیص کرونا نداده بودن

زمانی که رفتم بیمارستان بعد از سی تی اسکن ریه

دکتر گفت تا میتونیم خودمو بچه ها مایعات بخوریم

میوه

الان یک هفته از بستریش میگذره خداروشکر هیچ علایمی ندارم

همش از مصرف مایعات و میوه میبینم

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️

اقا جان راه ندین بدشون بیاد مگه چی میشه ؟

منکه هرکی گفت بی رودروایسی گفتم شرمنده راهتون نمیدم 😁حتی یکی گفت میام پشت در مجبوری باز میکنی 

گفتم پرپر بزنی هم باز نمیکنم چون هم خوبی خودمو میخوام همه خودتو

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706