2726
عنوان

شوهرم یه غلطی کرد من بدبخت دارم عذاب میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4016 بازدید | 158 پست
الکیه😑

ن بجان خودم

دیروز خواهرم زنگ زد ک میاد خونه ما از شهر دیگه اومده مامانم گفت نه بیا خونه خودمون ساعت ۱۲و نیم رفتیم اونجا میبینیم ناهار نپخته😑😑😑😑

بعدم لوبیا پلو پخت توش یه ذره گوشت چرخ کرده زد 

در صورتی ک من هروقت خواهرم میاد دو وعده بیرون میبرم همرو جوجه میپزم یه وعدم خونم میان 

همین امسال ک خواهر اومده یه قرمه سبزی دادم یه اکبر جوجه ی شامی کباب یبارم جوجه زدیم😞

اسی جون یه چیز بگم که تعداد کمی از پدر ومادرا هستن که بچه ها شون مخصوصا دختر بعد از ازدواج رو از جون و دل میخوان** اقا نمیخوان مگر گاهی *** تا مامانت جوابت نکرده پا شو برو خونه خودت😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از فضولی شماهم متوجه قاشق هر اش شدنت شدم.خوبه اول ب خودت نگاه کنی بعد دیگرانو تفتیش شخصیتی کنی

همه دهن دارن میتونن چاکشو باز کنن مثل شما درو گوهر بریزن بیرون 

پس حد خودتو بدون اگه جواب فح‌شاتو با فحش نمیدم شخصیتم اجازه نمیده 

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2728
بخدا پدر مادرا گناه دارن شاید وضع مالیشون خوب نیست من ک میرم خونه بابام سعی میکنم از قبل پس انداز دا ...

حتما اوضاع مالی پدرش رو میدونه که ناراحته دیگه 

کلا ادم تا تو شرایطش نباشه درک نمیکنه ....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
من نمیگم کار مادرش درست بوده... من  مادرم تو دهنمم بزنه.. هر کاری هم بکنه اجازه نمیدم شوهرم نظر ...

منم اصلا نمیتونم بیاحترامی رو درک کنم چه از طرف مادرم چه همسرم خیلی خیلی یه سری رفتارا زشت و زنندس مگه چون مادر دیگه نمیتونه اشتباه کنه بزرگتر باید فهم وشعور واحترام حالیش باشه تا کوچیکترا هم یاد بگیرن صرفا هر کاری که پدر ومادر کنن که درست نیس  وونا هم آدمن ومی تونن اشتباه کنن ایشون از خانواده همسرش بهترین پذیرایی کرده چشم ورو هم چیز خوبیه والا 

اصلا درکت نمیکنم پدر و مادر حریم خصوصی در مقابل بچه های خودشون دارن؟؟ خدا رو شکر پدر و مادر من اینجو ...

بله همه ادما حریم خصوصی دارن 

قرار نیست تا آخر عمر همیشه در هر حال خدمت رسان بچه هاشون باشن

اونوقت داماد بیاد بخاطر کوکو و دمی گوجه تیکه بندازه

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
شوهرت هرچی بگه حق داره حالم بهم میخوره از همچین پدرمادرایی  بابا دو روز جلوی دوماد آبرو داری ...

واااایییی مث مامان من اصا ایناش به چشمم مشکل اینجاس هم چیز خوب نمیپزه هم کم میپزه همم ک همییییشه میگه وااایییی مگه شما شام میخورید ماک اصلا شام نمیخوریم درصورتی ک اگه شب خونه من باشن اندازه دونفر میخورن

خدایی شوهرت هم خیلی رفتارش زشته ادم میره مهمونی هر چی جلوش میزارن میخوره و تشکر میکنه مگر بچس برای شکمش غر میزنه تیکه میندازه اونم نه مهمونی یک وعده ای رفته دو هفته جایی مونده والا همون کوکو و اش هم خیلی براش زحمت کشیده میشه جای تشکرشه

2706