2733
2734
عنوان

دکترزنان

77 بازدید | 14 پست

سلام خانمها من ۱۶این برج وقت سنوگرافی ان تی دارم دومین سنومه اما بااین وضعیت ک همه دکترا فرارکردن من چ کنم؟سنوش هم مهمه کسی میدونه مطب دکترهای زنان زایمان الان بازن؟کجای تهران؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
۱۲

خوبه خب نزار دیر بشه برو سونو تو انجام بده بعدش یه ازمایش داری آزمایش هم میری جواباشو میبری پیش دکترت غربالگری خیلی مهمه دیر بشه دیگه نمیشع انجامش داد بعد هفته ۱۳ نمیشه من ۱۲ هفته و ۲ روز رفتم 

خوبه خب نزار دیر بشه برو سونو تو انجام بده بعدش یه ازمایش داری آزمایش هم میری جواباشو میبری پیش دکتر ...

جدی ؟اخه فکرکنم تا شنبه برم تو۱۳هفته دکتر خودش ۱۶برام زده گلم

جدی ؟اخه فکرکنم تا شنبه برم تو۱۳هفته دکتر خودش ۱۶برام زده گلم

اونوقت دیگه غربالگری دومه که  آنومالی هس من رفته بودم سونو بهم وقت نمیداد زده رود هفته ۱۴ رفتم پیش دکترم گفت اصلا هر طور شده وقت بگیر برو نزار ۱۳ رد کنه  نشنیدم برای ان تی هفته ۱۶ برن همه هفته ۱۲ میرن که

گلم یه برنامه نی نی پلاس هست ک سن بارداریم رو زده ۱۱هفته و ۴روز یعنی رفتم تو ۱۲هفته دیگه؟شک کردم ی ل ...

۱۱ هفته ۷ روز میشی ۱۲ هفته  دوباره ۱۲ هفته و ۷ روز میشی ۱۳ هفته پس زوده صبر کن ۱۲ هفته و ۳ یا ۴ روز برو 

2706