2703
2553
عنوان

خدا لعنتشون کنه که همه جا رو تعطیل کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 97 پست

مترونبدازول و اموکسی بخور هر ۶ساعت

برای دردش هم بروفن بخور

بهتر میشی

با نمک ماساژش بده

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

اگه هم پوسیدگی دندان فقط با اب سرد و نمک قرقره کن درد ساکت میشه 

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر تعطیل نمیکردن  الان هم ریه درد داشتین هم دندون درد

الان خیلی بیشتر ازینا زیر خاک بودن والا.

شاید خودمونم اینجا نبودیم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2456
خوب اینجور جاهارو ک نباید تعطیل کنن دندون درد واقعااا بده 

پسر عموی شوهر من پزشک بود و جوون بنده خدا تو مطب از یه نفر کرونا گرفت فوت شد اونا هم گناه دارن بعد هم درمونگاه ها بازن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
کلینیک کار میکنن بزن تو نقشه هم‌مشخص کجاها تعطیل نیستن 

نقشه چی میشه بگی؟؟شمانمیدونی بیمارستان نیکان هم بیمارکرونایی میبرن یانه؟؟من همش اونجامیزفتم الان نمیدونم پذیرش کرونادارن یانه جرات نمیکنم بزم 

2714

حالا الان همه معلم ادب و اخلاق شدن بنده خدا دندونش درد داره داره درد میکشه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
خب ازاول مراقب دندونات بودی ک به این مشکل نمیخوردی. خود کرده را تدبیر نیس . چرا مردمو لعنت میکنی. ...

مگه خرابی دندون خبر میکنه یا دردس خدایا توبه چه حرفا 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

یکبارم که درست تصمیم گرفتن شما میگید چرا؟؟

نمیتونن همه بمیرن که ممکنه دندون کسی آسیب دیده باشه ...تعطیلم نبود 

دندونپزشکا عقل دارن نمیان سرکار که ..همه کنسل بود 

همه جای دنیا هم همینه 

پسر عموی شوهر من پزشک بود و جوون بنده خدا تو مطب از یه نفر کرونا گرفت فوت شد اونا هم گناه دارن بعد ه ...

تومطب شخصیش؟؟

پزشک دخترم ن ماسک میزنه ن دستکش خدارحم کنه تاحالانگرفته باشه خوبه 

2706