2726

از صدای خیار خوردن قرچ قورچ😐

وقتی یکی داره غذا میخوره خیلی صدا تولید کنه 😐هنگام جویدن😐

ملچ مولوچ شکلات😐

غورت کشیدن چای یا اب😐

یواش صحبت کردن پچ پچ😐

همه اینا رو مخمه    رو اعصابمه

خب اینا کار چندشیه   اما جدیدا خیلی وسواس شدم😐😐😩😩

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ن خوبن ک

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این یه اختلال عصبی 

ک یه اسمی داره یادم رفته 

بزن تو گوگل اسمشو میفهمی ک فردا بشدت از شنیدن صدای غذا خوردن عصبی میشه 

یکی از بچه های سایتم داره

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 

نه دیگه در این حد که رو اعصابم باشه

ولی خب یک جورایی کارای دور از ادبی هستش

البته به غیر از خیار خوردن چون هرکاری کنی خیار میخوری صدا میده

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
این یه اختلال عصبی  ک یه اسمی داره یادم رفته  بزن تو گوگل اسمشو میفهمی ک فردا بشدت از شن ...

نه دیگه به شدت نیس  اما خب رو مخمه 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

منم بدم میاد

به خصوص هورت کشیدن و ملچ ملوچ

ولی اگه شدت پیدا کنه میشه یه اختلال عصبی به اسم میسوفونیا که ناشی از اضطراب و وسواس فکریه

ذهنتو دور و آروم کن. چون از یه جایی به بعد به همه صداها حساس میشی. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

غیر از صدای پچ پچ بشدت از بقیه صداها بدم میاد، عصبی میشم و خودخوری میکنم مخصوصا اینکه نتونمم بع اون طرف تذکر بدم

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
دور از بحث خوراکی بیاین از کارای وسواسی که داریم بگیم🥴 نظرتون؟؟

موافق

من رو کاغذ وسواس دارم یکم کثیف بشه تا بخوره سیستم مغزم میریزه بهم نمیتونم روش بنویسم

باید صاف سفید و بدون خط خوردگی باشه

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
2706