2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره واقعا جدیو خطرناکه شهر ما تا قبل عید کلا ۴تا مبتلای قطعی داشت الان وضعیت شهرو قرمز اعلام کردن😖

این موج مسافرت باعث بیشتر شدنش شد

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2728
خوووووشششششش بحالت😞

نه بابا حیاط نداریم.حیاطمون رو صاحبخونه های قبلی وقف حسینیه کناریمون کردن.شده ورودیه حسینیه.در حقیقت زمین حسینیهه با حیاط ما زنده شده چون پشت بوده.فقط پشت بام داریم

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
خب برین پشت بوم چی میشه مگه

با واحدهای دیگه مثل سیزده بدر کنار هم  کنارهم بساط پهن کنن😂😂

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
آره مثل پارک 😅😅😅

دقیقا سبزه هاتونم ببرید بالا همه واحدا بندازن توو یه تشت بزرگ آب🤣 چاره ای نیست امسال

همین ک کنار مامان باباتی بسه دیگه😞

آخی ای جان.آره خدایی نعمته.به خاطر مامانم که کنارش باشم چون یه مدت بیمار شده بود و نیاز به مراقبت داشت.بخدا ۳۰ متر خونم رو قبول کردم که کوچیک بشه.ابنحا خیلییییی خونم کوچیکه ۴۲ متره خونه خودم ۷۰ متر بود.ولی بخاطر مامانم اومدم.

تو نی نی سایت

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706