2726
عنوان

ازدواج فامیلی و فرزند اوری سالم

603 بازدید | 17 پست

کیا ازدواج فامیلی کردن و بچه شون سالم به دنیا اومده

واسه من نمیتونم وجود نداره اگه بخوام حتما میتونم خدایا به امید خودت💪

درود لطفا برای کاهش مراجعه به مراکز درمانی از پزشکان و متخصصان و روانشناسان حتی دندانپزشک که در این پویش رایگان شرکت کردند مشاوره بگیرید#کرونا

1.بعضی پستام شوخیه 2.هرچه میخواهید فقط از پروردگار بخواهید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2728

من ازدواجم فامیلیه ولی نسبتمون دوره 

ولی سه تا زن داداش دارم یکیش دخترهالمه یکیش دخترداییمه یکیش دخترعمم

خداروهزار مرتبه شکر همه بچه هامون سالمن

مامان بابامم پسردایی دخترعمه هستن که ما پنج تاهم سالمیم خداروشکر

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

ميگن دختر عمو پسرعمو به مشكل برميخورن اونم شرايط داره 

يكي از فاميلاي ما مادرشوهر و پدرشوهرش دخترعمو پسرعمو بودن خودشون هم دخترعمو پسرعمو بودن ازدواج كردن بچشون بيماري داشت تحت كنترل بود 

ا

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......
زن داداشت ؟از زن داداشم نگم برات بهتره متنفرمیشی از هرچی زن داداش و عمه است ولی خب بچهاش جایه خود د ...

نه به خاطر ازدواج فامیلی بعضیا زخم زبون میزنن.و گرنه من و زن داداشم دختر دایی دختر عمه ایم خیلی دوستش دارم اونم همین طور 

لطفا لایک نکنید💚

منم با پسر عموم ازدواج کردم

باید قبل بارداری چه ازمایشاتی یا چه دکترایی بریم که بچمون سالم باشه؟

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
منم با پسر عموم ازدواج کردم باید قبل بارداری چه ازمایشاتی یا چه دکترایی بریم که بچمون سالم باشه؟

ازمايش ژنتيك 

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......
2706