2733
2739

آروغشو نمیگیری؟

تو انسان باش!!!!  نمیخواهد مسلمان باشی!باخدایت هرروز حرف بزن !شکرگذار باش؛ بازبان خودت خدا میفهمدحرفایت را.. نترس خدا بدنیست"  حق کسی رانخور !! دلی رانشکن ! غمگینی را شادکن!  مریض رامداوا کن !تو به اندازه توانت خوبی کن و خوب باش ! بخدا خداهمینجاست...  در دل تو در افکارت! نه در دینت!  نه در مذهبت! نه در نمازت...!!!!!!
آروغشو نمیگیری؟

با اروغش میاره بالا چندتا هم اروغ داره 

امروز ک سینه م خیلی پر شده بود یکساعت قبل هم شیر خورده بود از سینه ای ک پر بود 15 دقیقه شیر خورد اروغشو ک گرفتم یک عالمه شیر آورد بالا شیرصاف همراه با دون دون سفید مجبور شدم لباس خودم و خودشو عوض کنم. بعد نیم ساعتم استفراغ مثل ماست یکم اورد بالا..

پسرم 2 ماه و 11 روزشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این تاپیکو بخون شاید برات مفید باشه یکی دوماه دیگه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4126333/تاپیک-جامع-تغذیه-تکمیلی-کولیک-رفلاکس-داروهاضروری-و-عادله?page=1

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2731
با اروغش میاره بالا چندتا هم اروغ داره  امروز ک سینه م خیلی پر شده بود یکساعت قبل هم شیر خورده ...

عزیزم اگه خوابشم گرفت بازم آروغشو بگیر اون شیر تو دلش ترش میکنه واس همین اینجوری میشه زیادم ماشاالله شیرمیخوره واس همینه دخترمنم اینطوری میشه قطره مولتی ویتامینم خیلی کم بهش بده اونم اینکارو میکنه ازوقتی مولتی ویتامینو قطع کردم دخترم دیگه بالا نمیاره اصلا شاید مال اونه

تو انسان باش!!!!  نمیخواهد مسلمان باشی!باخدایت هرروز حرف بزن !شکرگذار باش؛ بازبان خودت خدا میفهمدحرفایت را.. نترس خدا بدنیست"  حق کسی رانخور !! دلی رانشکن ! غمگینی را شادکن!  مریض رامداوا کن !تو به اندازه توانت خوبی کن و خوب باش ! بخدا خداهمینجاست...  در دل تو در افکارت! نه در دینت!  نه در مذهبت! نه در نمازت...!!!!!!