2726
چرا هی دستشو میزنه به صورتش چنگ میزنه نرم کننده ثمین دارم اونو بزنم؟

مثه دخترمنه حواست بهت باشه ناخوناشه داره اینجوری میکنه یا دستکش دستش کن دخترمن۳ماهشه هنوزم همین کارومیکنه

تو انسان باش!!!!  نمیخواهد مسلمان باشی!باخدایت هرروز حرف بزن !شکرگذار باش؛ بازبان خودت خدا میفهمدحرفایت را.. نترس خدا بدنیست"  حق کسی رانخور !! دلی رانشکن ! غمگینی را شادکن!  مریض رامداوا کن !تو به اندازه توانت خوبی کن و خوب باش ! بخدا خداهمینجاست...  در دل تو در افکارت! نه در دینت!  نه در مذهبت! نه در نمازت...!!!!!!
چرا هی دستشو میزنه به صورتش چنگ میزنه نرم کننده ثمین دارم اونو بزنم؟

نهههه اصلا نرم کننده و اینجورچیزا نزن فقط اگه دوس داشتی یکم وازلین بچه بزن اونم خیلی کم خوب میشه

تو انسان باش!!!!  نمیخواهد مسلمان باشی!باخدایت هرروز حرف بزن !شکرگذار باش؛ بازبان خودت خدا میفهمدحرفایت را.. نترس خدا بدنیست"  حق کسی رانخور !! دلی رانشکن ! غمگینی را شادکن!  مریض رامداوا کن !تو به اندازه توانت خوبی کن و خوب باش ! بخدا خداهمینجاست...  در دل تو در افکارت! نه در دینت!  نه در مذهبت! نه در نمازت...!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه باید برم بگیرم وازلین بچه ندارم مرسی

خواهش عزیزم ازاینا واسش بخر خیلی خوبه

2728
باشه باید برم بگیرم وازلین بچه ندارم مرسی

حتما ازاینا باشه وازلین بچه

مرسی عزیزم خدا بچتو برات حفظ کنه.  باشه میخرم

خواهش میکنم گل من ایشاالله خوب بشه ما مادرا ی نفس راحت بکشیم😍😍😍

عزیزم نگران نباش خواهرزاده من اینجوری بود بردش دکتر متخصص .گفته بود بعضی بچه ها تا 4یا 6ماهگی نهایتا اینجوری میشن .گفته بود هیچی نزن فقط روزی چندبار با چایی سرد شده بشور 

عزيزم احتمالا از گرما باشه 

سر خود و بدون تجويز پزشك هيچي بهش نزن مخصوصا كه چشمشه خطرناكه 

اگه نميتوني دكتر ببريش شير خودتو بريز روش ضدعفونيش ميكنه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

پسره من همه ی صورتش تو ابروهاش روی پلکش حتی پوست سرش اینطوری شد  دکتر بردم گفت به یه چیزی تو شیرت حساسه گفت باید خودت بفهمی چیه یه پمادم داد که یادم نیس چی بود خودم حدس زدم از آنتی بیوتیک هایی بو  که بعد زایمان می خوردم قطع کردم خوب شد حالا شما رو نمیدونم

پسره من همه ی صورتش تو ابروهاش روی پلکش حتی پوست سرش اینطوری شد  دکتر بردم گفت به یه چیزی تو شی ...

منم فک کنم گرمیجات خوردم از اون بوده چون یهو ظاهر شد ممنون عزیزم

2706