2733
2734

خواهرشمام حرصتونو درمیاره؟اصن کم عقله ..یه چیزایی میگه یه حرفایی میزنه ها ..الان در قمقمه رو گم کرده میگه مگه درش مهمه؟حالا ۱۹ سالشه ها.‌.دانشجوعه خیر سرش .. 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اون موقع که مجرد بودیم خواهرم حرص دربیار بود الان دوتامون ازدواج کردیم وای اینقدر خوب شدیم باهم خیلی خیلی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
منم اون موقع که مجرد بودیم خواهرم حرص دربیار بود الان دوتامون ازدواج کردیم وای اینقدر خوب شدیم باهم ...

ما خوبیم با هم ...اما بعضی وقتااااا

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

😂😂😂  من دارم از خودم سه سال کوچیکتره 

قشنگ این ویدیو رو حس میکنم از رو اجیم درست کردن 🙁😂👇

https://www.instagram.com/p/B-SJw78n0kt/?utm_source=ig_web_copy_link

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
2738

من۱۱سال کوچیک تر دارم اصلا رفتارمون نمیشه .حالا همین دوتا خواهریم برادرم نداریم من متولد ۷۵اون ۸۸

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
اشکال نداره طبیعی چندسال تفاوت سنی دارین 

۲ سال و ۹ ماه

2706