2737
2734

یجاخوندم چن روز قبل پریودی  میشه رابطه حفاظت نشده داش ینی اگ جلوگیری هم نشه منجر ب بارداری نمیشه.

بازسرچ کردم توهمین نینیسایت خانومایی بودن ک این موقعیت پیش اومده بودوباهمینکار حامله شدن😨وجالبتراینکه پریودم شدن اون ماه.

اگ کسی تاتاریخ پریودبعدیش طاقت نیاره وبخادبفهمه این جلوگیری نکرده کاردستش داده یا ن باس چکارکنهههههه  ؟؟؟😐😐😐😐

هرچی خدا بخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اینو از ماما پرسیدم گف کی میگه قبل پریود امکان😆 بارداری وجود نداره

به حکمتش دل بسپـــــــار  خدایا عاشقتم لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین😍ایشالا حاجت روا شین😚😚😚😚😚پسرقشنگم درتاریخ ۹۹/۹/۹صحیح وسالم توبغلمه😍خوش اومدی پسرم خداحفظت کنه واسم😍ایشالا خدا ب همه منتظرا یه نینی گوگولی بده

درصدش خیلی کمه مگه بدنتون قوی باشه خواهر من فکر کنم تو پریودیم اقدام کنه حامله شه حتی با اورژانسی حامله شد فقط با امپول نمیشه

ولی من قبل اقدام ففط روزای تخمک گذاری محافظت شده بود الانم ۵ماهه محافظت نمیکنم هنوز نشدم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
2706