2733
2734
عنوان

رفع سنگینی

5230 بازدید | 21 پست

سلام دوستان برای رفع سنگینی باید چکارایی انجام بدیم؟؟دیروز یکی بهم گفت خیلی سنگینی داری راست میگه من الان چند ساله تو کارام گره میوفته .تو تحصیلم تو شغلم .هرکی وارد زندگیم میشه اولش خوبه ولی بعدش بدون علت رابطه به هم میخوره و از هم سرد میشیم.چه کنم؟؟راهنمایی کنین مرسی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و اون یکی کی بود؟ و از کجا مطمئن شدی که سنگینی داری؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
دوستم طلسم گرفت الآن داره براش خواستگار میاد راستش منم اعتقاد پیدا کردم میخوام بگیرم بعد از دوماه از ...

مطمعنی مال اون بوده!؟؟؟ 

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 
2738
دوستم طلسم گرفت الآن داره براش خواستگار میاد راستش منم اعتقاد پیدا کردم میخوام بگیرم بعد از دوماه از ...

من دیروز راجب همین موضوع تاپیک زدم ، من به اینطور چیزا اعتقاد پیدا کردم و میخوام انجام بدم . 

آخه قبلش اصلآ خواستگار نداشت یا جلو نمیومدن دعا نویس بهش گفته بود سنگینی داری و بستن بختت رو طلسم دا ...

خب خواستگار اومده اوکی هم شده!؟؟ یا فقط گفته اومده!؟ 

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 
و اون یکی کی بود؟ و از کجا مطمئن شدی که سنگینی داری؟

فالگیر بود .اخه خودمم دارم حس میکنم .چند ساله همش گره تو کارامه .تو رابطه هامم اولش یارووو چقدددر عاشق و میمیرم برات .بعد یکدفعه از هم سرد میشیم ‌.

2706