2726

دیشب ی خانومی تاپیک زده بود بینی دخترش مهره گیر کرده بود هر کاری میکرد درنمیومد .....چه شد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای چه سخت من ندیدم اون تاپیک رو ولی تو بینی داداشم مهره گیر کرده بود به زور در آوردیم یعنی بچه شکنجه شد 

با موچین در آوردیم ما

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

دختر من چند سال پیش تو دماغش انگشتر کرده بود😲

منم اون موقع سر پسرم باردار بودم سریع زنگ زدم شوهرم شوهرمم زنگ زده بود مادرش و همه زنگ میزدن ک من آرامشمو حفظ کنم و استرس نگیرم بخاطر نوه ای ک تو شکمم بود البته و پسرم بود😐

بلاخره بردنش دکتر با سرنگ کج بزور درآورده بود

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇

پسرعمه دخترم بچه بود نخود گیر کرد دکتر دراورد

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    

دختر منم دو سال پیش توی بینیش مهره رفت سه بار بردیمش بیمارستان گوش و حلق و بینی

خیلی نگاه کردن چیزی ندیدن 

رفته اون بالاها گیر کرده 

فعلا که خبری ازش نیست😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

پسرمن  دوسه ماه پیش یه مغز پستا کرد تو بینیش

نصف عمر شدم تا درش آوردم

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان
2706