2733
2734
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین

214 بازدید | 30 پست

مغزم داده منفجر میشه سرم راغه وسواس فکری شدید دارم همه چی تو ذهنم میاد دارم میمیرم از ترس نمیتونم پاشم دیروز همش گریه کردم بچم نرسیده بود توروخدا راه حلی بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم وسواس فكري داشتم خودم فقدتونستم خودمو نجات بدم

اگرتو نميتوني بايد قرص بخوري

من عذاب دنياروكشيدم ك بدون قرص تونستم درمان شم

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
2738
ترس از چی داری؟

همه چی درهم برهم تو ذهنم میاد بعدش ترس از دست دادن عقلم رو دارم وحشت زده میشم همه چی میاد تو فکرم دلم اشوبه میترسم از صبح تا شب اینجورم دوسال قرص خوردم بدترشدم 

چرا باید اینطوری بشم دلم برا بچم میسوزه یه لحظه احساس میکنم نکنه عقلمو از دست بدم خیلی ترس شدید دارم ...

چرا خوب عزیزم استرس و ترس بدتره که.

بهداشت و رعایت کن بیرون‌نرید چیزی نمیشه.ببین تو چین بعد ۳ ماه الان خیلی ها زنده ان.

امید داشته باش.شاد باشین.بچه ی بیچاره گناه داره.

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2706