2733
2734
عنوان

مادرا و باردارا بیان

89 بازدید | 8 پست

دوستان کسی بوده خودش کاری کرده ک بچش پسر بشه یا مثلا دختر بشه اگه مادری واسه پسر دار شدنش کاری انجام داده میشه عنوان کنه من بچه اولم دختره شوهرم و خانواده شوهرم خیلی ناراحتن دوست داشتن پسر بشه میشه راهنمائیم کنین

خدایا همه رو ب آرزوهای قشنگشون برسون و کسی و تو حسرت چیزی نزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این جمله شعار نیست ولی فقط از خدا بخاه سالم باشه

من درکت میکنم کلا ادم هر دو جنس رو میخاد

ولی سالم بودن فقط شرطه

تو همین نی نی سایت چقدر هست بچه ها مریض بودن چقدر زجر میکشن اخرم میرن پیش خدا

خودتو راضی کن به رضای خدا و حرف بقیه برات مهم نباشه

یبار از ته دل از خدا بخاه حرفاتو با خدا بزن و اخرش بسپار به خودش

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2728
قبل بارداری میشد ولی الان نه دیگه

میدونم الان نمیشه واسه بچه بعدی میخام 

میخام بدونم امیدی هست میشه کاری کرد

این جمله شعار نیست ولی فقط از خدا بخاه سالم باشه من درکت میکنم کلا ادم هر دو جنس رو میخاد ولی سالم ...

منم همین و میگم ولی خب شوهرم پسر دوست داره یکی از آرزوهاشه دوست دارم خوشحالش کنم و براورده کن خواستشو

میدونم الان نمیشه واسه بچه بعدی میخام  میخام بدونم امیدی هست میشه کاری کرد

تو اینترنت سرچ کن سه ماه قبلش خودت و شوهرت باید یه رژیم غذایی داشته باشین ک تو نت هست.... حالا تو بزار این بیاد تا اینو بزرگ کنی پشیمون میشی از باز بچه دار شدن

محبتی رو که تو خونه گم کردی تو خیابونا دنبالش نگرد :/
2738
تو اینترنت سرچ کن سه ماه قبلش خودت و شوهرت باید یه رژیم غذایی داشته باشین ک تو نت هست.... حالا تو بز ...

خخخخ