2733
2734

مامان بزرگم خیلی حرف میزنه. مثلا داریم تلوزیون نگاه میکنیم بلند بلند حرف میزنه اصلا نمیفهمیم چی میگه تو تی وی

یا صبا بلند میشه تو اشپزخونه تق و توق ظرفا رو میکوبه به هم همه رو بیدار میکنه

مامانم خودش هیچوقت صبا ظرف نمیشوره ک بقیه بیدار نشن ولی مامان بزرگم اصلا ملاحظه نمیکنه

اعصابمو خورد کرده تو دام فقططط فحشش میدم چون هیچیم نمیشه بهش گفت

منت نکش از غیر پر و بال خودت باش...🌱

هیچی تحمل پیرا اینجورن هیچکار نمیشه کرد 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اخی گناه داره خدایی نکرده یه لحظه فک کن نباشه.بزار حرف بزنه الان دیگه همه برنامه ها ۱۰۰تا تکرار دارن تو تکرارشو ببین این روزا میگذره هاااا حسرتش میمونه واست فحشش نده

بنده خدا  ایشون باید ظرف بشورن😳

وا خب ما چیکار کنیم خودمون صدبار بهش میگیم ظرف نشور کار نکن خودش پا میشه کار میکنه

ما از خدامونه اون کار نکنه🤷🏻‍♀️

منت نکش از غیر پر و بال خودت باش...🌱

واقعا تحملش سخته ولی چاره ای نیست عزیزم..ماهم پیربشیم اینحوری میشیم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
وا خب ما چیکار کنیم خودمون صدبار بهش میگیم ظرف نشور کار نکن خودش پا میشه کار میکنه ما از خدامونه او ...

شما اگه شب بشوری صبح ظرف نمیمونه که مامانبزرگت بیاد ببینه وضع آشپزخونه رو دست به کارشه😊

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
2706