2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نکن تو کار خدا دست نبر باکم غذا خوردن خودش اندازه اش متناسب میشه

ایم عملو سرچ کن برو تو سایتای خارجی فیلمشو ببین

ببین چه بلایی سر بدنت میاد

سانت به سانت معده یه کار خاصی انجام میده

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
خواهرم بهمن ماه عمل ساسی انجام داد.تا الان 23 کم شد.ولی خیلی درد کشید.خیلی.

دردش چطوریه؟فامیل ما انجام داد میگه راحت بود و فقط شب اول اذیت شدم ولی همه میگن دروغ میگه چون خ شکسته شد چهرش ولی ۳۰ ک کم کرد و هیکلش خ خوب شد

2738
دردش چطوریه؟فامیل ما انجام داد میگه راحت بود و فقط شب اول اذیت شدم ولی همه میگن دروغ میگه چون خ شکست ...

فقط باموروفین آرام میشد.تا ده روز هم سرفه شدید بخاطر گاز راپاراسکوپی.همش میگفت غلط کردم.

وزن شروع ۶۳.۵۰۰ هدف اول ۶۰ هدف دوم ۵۷ هدف سوم ۵۵.
من پرستار‌بخش جراحی هستم کسایی رو دیدم اسلیو کردن اما دیگه ۱روژ دیدمشون فرداش مرخص‌شدن رفتن ...

سلام عزیزم همسرمن 10 روزه بویاییش کم شده خوب متوجه بو نمیشه آیا خطرناکه علائم کروناست؟ 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
من پرستار‌بخش جراحی هستم کسایی رو دیدم اسلیو کردن اما دیگه ۱روژ دیدمشون فرداش مرخص‌شدن رفتن ...

تاپیک دکتر خوب برای حلقه معده روپیداکنید اونجا اطلاعات خوبی هست

هرچی آرزوی خوب مال تو