2733
2734
عنوان

به دوست پسرم چه پيامي بدم؟

1556 بازدید | 39 پست

چند هفته پيش يه كم سرد شده بود

بهش گفتم ميخاي باهم باشيم يا نه؟

گفت نه ، اين نه بخاطر اينه كه من نميتونم با كسي باشم.

ديگه من بهش پيام ندادم اونم نداد تا ١٠ روز ، بيخيالش شده بودم

تا ديدم ٣ش پيش بهم ويس داد

سلام شب بخير

سخته بخوام بهت پيام بدم تايپ كه واقعا سختتر بود گفتم بهت ويس بدم.

از دست من ناراحت نباش شرايط منو تو درك نميكني نميدوني چيه بخاطر اونه زود قضاوت ميكني و ازم ناراحتي هميشه دلم ميخاست بجز چت و واتس اپ باهات رو در رو حرف بزنم تا قانعت كنم يا برات توضيح بدم همه چيو كه اطراف من چي ميگذره يسري گلگي ها هست بهت بگم بعد با توجه به اون شرايط حرف بزنيم ، تصميم بگيريم ، انتخاب كنيم...

تا اينكه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرچی قلبت میگه انجام بده

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌
2738

اها گفته بود دوست دارم باهم رودررو حرف بزنيم ميشه وقتتو بهم بدي

بعد حالمو پرسيد كه بيمارستان بودم و اين حرفا

منم خوندمو جواب ندادم

گفت نميخاي حرفي بزني نظرتو بگو...

منم گفتم كه پيامت برام غير منتظره بود دگ انتظارشو نداشتم بهم پيام بدي نميدونم چي بگم

من احساس میکنم این کارارو میکنه که تورو بکشونه ببینتت ... دم به تله نده

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

بعد دوباره ويس داد گفت

بعد پيام داد
گلم ميخاي يكاري بكن فكر كن بعد جواب بده عجله اي ندارم فقط استرس داشتم گوشي يموقع دست كسي نباشه ويس منو گوش كرده باشه ... فكراتو بكن بعد جواب بده

منم بعد يه ربع گفتم باشه عزيزم هرموقع دوست داشتي باهم حوف ميزنيم.

اونم خوند ديگه چيزي نگفت

٣-٤ روز بعدش منو تو اينستا فالو كرد

بااينكه تا قبل اون ميديد و نميكرد ولي چون بي محالي كردم بهش از كار خودشم پشيمون شده

حالا يه هفته س ازش خبري نيست

ميخام امروز بهش ويس بدم

بنظرتون چي بگم؟؟؟

كمكم كنيد

2706