2733
2734
عنوان

جای واکسن دخترم ورم کرده خوب نمیشه کسی تجربه داره نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 3478 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثر بچه ها بعضی واکسنارو اونجوری میشن،خوب میشه به مرور زمان.فقط واکسن ۱۸ ماهگیو چون بچه میتونه راه ...

اتفاقا بدتر میشه ورمش من اینکارو کردم پسرم تا 6 ماه یه چیز سفت تو رونش بود خیلی طول کشید تا بره الان یه خورده کبود هم هست 

2731

نگرا نباش دختر خواهر منم واکسن دو ماهگی همینجوری شد تا سه هفته همینجوری ورم و سفت شده بود دکترم بردیم فرستاد عکس گفتن مشکلی نداره به مرور خوب میشه و خوب شد

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولدوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😍😍😍تو دلی های مامان عاشقتونم وخداروشکر بابت داشتنتون و روز شماری میکنم برا دیدن روی ماهتون 
مرسی عزیزم طول میکشه؟

نهایتا ده روز،هرروز یکم از ورمش میخوابه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
اتفاقا بدتر میشه ورمش من اینکارو کردم پسرم تا 6 ماه یه چیز سفت تو رونش بود خیلی طول کشید تا بره الان ...

واسه ۱۸ ماهگی خیلی تحقیق کردم چون کابوسم بود.برای دختر من با این اقداما خیلی خوب پیش رفت،بعد از یک روز لنگ میزد،بعد ازدوروز کاملا خوب بود.همینجا تو سایت خیلیا همینوامتحان کرده بودنو گفتن 

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
واسه ۱۸ ماهگی خیلی تحقیق کردم چون کابوسم بود.برای دختر من با این اقداما خیلی خوب پیش رفت،بعد از یک ر ...

متاسفانه منم خیلی می‌ترسیدم و همین روش رو تو سایت پیدا کردم متاسفانه برای من خوب نبود اما خوبیش این بود که پسرم راه رفت 

2738

خوب ماساژ ندادی گوله شده ، هر دو ساعت ماساژ بده شاید زودتر خوب شد

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .