2737
2734
شوهر منم نیست ولی بود واگر دوباره گوشی هوشمند داشته باشه صد در صد عضو میشه وقتی آنلاین بود من پیام ...

عزیزم اون بگه شعور نداشتشو نشون میده توچرا اینکارو کنی الان پیش خودت روسفیدی که پاکیو هییییچکاری نکردی

نه کلا ۴۰تا فالور داره. میدونم پیج دوستا و همکاراشو داره. از تعداد فالور هاش معلومه غریبه فالو نمیکن ...

ریدم تو اینستا ک همیشه یه چیزی تو گوشیا شوهرا پیدا میشه 

خیلی اعصابم خورد میشه من خودم ندارم تازگیا شوهرمم پاک کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=130494074]البته منم گاهی دلم میخواد لایکم کنه کامنت برام بذاره،ولی واقعا میبینم محاسن نبودنش ...

درسته من خودم از بس دخترای اینستا رو دیدم دیگه معیارای زیبایی برام تغییر کرده با اینکه از عملی خوشم نمیاد حالا ما که زنیم آقایون بماند! فالو خانوادگی بازم بنظرم مشکلی نداره

نه دگ کجا برم☹️

برنامه ریزی کن تا چند سال دیگه پس انداز کنبتونی جدا بشی.اون که برات ارزش قائل نیست.ولی تو هم دوباره میخوای اشتباه کنی اولا خوشبختی به با مرد بودن نیست دوما مردی که با این شرایط بخوای وقتی تو هنوز زن یکی دیگه هستی بهت لگدم نمیزنه چجوری برات ارزش قائل بشه وقتی خودت نمیشی.

2728

یا خداااا

یعنی واقعا چرا همدیگر رو فالو ندارید؟

حداقل تو بیو باید برنه متاهل

مخصوصا ک خیانت دیدی ، چطور دلت طاقت اورده اصلا فالو نکنی

با یه پیج فیک فالو میکردی حداقل

بنظر من ک جفتتون اگه فالو نمیکنید ( ک من شاخ درمیارم از تعجب ) بزنید متاهل و اسم همدگیر رو بنویسید

یادم تورو فراموش..
عزیزم اون بگه شعور نداشتشو نشون میده توچرا اینکارو کنی الان پیش خودت روسفیدی که پاکیو هییییچکاری نکر ...

☹️☹️☹️☹️خاک بر سرم که اهل هیچ کاری نیستم نمیتونم از پس خودم بربیام

دیشب میگه میخوای برو بده یا نده یا برو گدایی هذکاری میخوای بکنی بکن فقط دگ بمن نگو پول بدم یا دندونتو دریت کنم یا هرچی

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

[QUOTE=130494692]نه عزیزم من اهل اینکارا نیستم 4ساله میگم منم مثل خودش باشم ولی نمیتونم ازین کارا خوشم نمیاد[/QUOکسایی که میان دنبال خانمای متاهل لاشین. دنبال همه زنا میرن مطمئن باش. 

اگر هم مجرد باشن ببخشید ولی دنبال مال مفتن عزیز. 

حالا اگه شما تجربه داری غیر از این بگو ما هم بدونیم.

2738
درسته من خودم از بس دخترای اینستا رو دیدم دیگه معیارای زیبایی برام تغییر کرده با اینکه از عملی خوشم ...

هدفم جاریمه دوسندارم فالوش کنه واقعیتش😂😂😂😂😂😂😂😂یعنی اگ بره دستشویی گلاب ب روت عکس میزاره

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
[QUOTE=130494692]نه عزیزم من اهل اینکارا نیستم 4ساله میگم منم مثل خودش باشم ولی نمیتونم ازین کارا خو ...

شما رسما داری بمن تهمت هرزگی میزنی برو دهنتو بشور بیا چت کن با من اصلا چرا منو ریپلای کردی اگر شما تجربه جز ابن داری چیه کل تاپیکامو بخونی میفهمی چه زندگی سگی دارم و چه تهمتایی شنیدم و چه کتکایی خوردم

این حرفت جاش اینجا نبود

دیگ ریپ نزن من از تاپیکت میرم

خواهشا کسی منو ریپلای نکنه

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

ما قصه مون اینه که اون نداره من دارم.کلی هم همکار دارم ک برام پست میفرستن تو دایرکت ولی منظوری ندارن.یکم صمیمین.این داره همه چیزو خراب میکنه.نمیتونمم جمعش کنم چون واقعا اونا منظور ی ندارن این حتی حاضر نیست باهاشون ناهار و شام بیاد بیرون ک بشناستشون

یا خداااا یعنی واقعا چرا همدیگر رو فالو ندارید؟ حداقل تو بیو باید برنه متاهل مخصوصا ک خیانت دی ...

ببین اگه مجبورش کنم دو تا پیج میسازه. 

شوهر من یکسالم حلقه ازدواج دستش نکرد. 

بهانه کرد که گم میکنم و اینا 

من براش استیل خریدم که بهانه نکنه گفتم گم کردی درک.

اونم دستش نکرد 

2706