2733
2734
عنوان

اونایی که نی نی دارن بیاین یه لحظه

125 بازدید | 17 پست

دختر من الان ۴ ماه و ۱۰ روزشه !معمولا روزی ۳ بار  بعضی روزا ۴ دفع داره !مادرشوهرم همش میگه بچه تو این سن نباید انقد دستشویی کنه حتما اسهال داره !!!اینم بگم شیرخشک اپتامیل پپتی میخوره !به نظر شما زیاده ؟؟دکترش گفت بعد از هر وعده شیر خوردنم دفع داشته باشه طبیعی هست !اما از بس اینا میگن میترسم وزن نگیره دخترم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

تا اونجایی که من میدونم طبیعیه 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاملا طبیعی

خدا خیرتون بده که ج دادین الان چند روزه انقد حساس شده بودم 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2738
ول کن حرف این و اونو مردم زیاد حرف میزنن  هر چی دکتر بگه درسته  مادر شوهر منم سر هر چی ا ...

همش میگه بچه تو این سن معمولا شکمشون کار نمیکنه تا تپل بشن !این هرچی میخوره پس میده!!از بس هی تکرار میکنن واقعا ادم نگرانم میشه !!

بستگی داره. ولی از وقتی بتونن غذای جامد بخورن. و راه برن. 

ممنون عزیزم که ج دادی  از نگرانی در اومدم

ممنون عزیزم که ج دادی  از نگرانی در اومدم

خواهش می کنم. 

بچه اگه خدای نکرده طوریش باشه. مادر میفهمه. از گریه غیر عادیش. خواب غیرعادی. بیداری غیرعادی. وهر چیزی که برای اون بچه عادی نیست.

به گفته های اطرافیان توجه نکن.

خدا خودت و بچه ات و حفظ کنه.

همش میگه بچه تو این سن معمولا شکمشون کار نمیکنه تا تپل بشن !این هرچی میخوره پس میده!!از بس هی تکرار ...

میدونم چه حس بدیه 

اعصاب ادمو خورد میکنن 

من که هر چی بگن فقط میگم با متخصص اطفال مشورت کردم گفته مشکلی نیست   حرف پزشکو بیش تر قبول دارم تا روشای سنتی  ساکت میشن دیگه 

2706