2733
2734
عنوان

نظرسنجی دکوراسیونی

162 بازدید | 18 پست

بچه ها در مورد رنگ کناف میخواستم بدونم کسی رنگ طلایی زده؟ رنگکارم میگه بعدازیه مدت سیاه میشه! چه ترکیب رنگی باشه جلوه بهتری داره؟ ‌

+اینکه یه ستون گرد هست چجوری جینگیلش کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ستونو اگه چوب کار کنی خیلی عالیه نمیدونم حالا به چوب علاقه داری یانه خیلی به خونه روح میبخشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اتفاقا جاری جان هم گفت همه رو سفید بزن خسته شدی یه مدت، بعضی جاهاشو رنگ بزن برا تنوع.😘

کنافتو حتما سفیدبزن با هالوژن نورپردازی کن

ستونم گچ سفید باشه

بجاش با وسایلت به خونه روح بده

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2738
منظورتون چوب روسیه؟ 

هرچوبی بسته به بودجتون

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
کنافتو حتما سفیدبزن با هالوژن نورپردازی کن ستونم گچ سفید باشه بجاش با وسایلت به خونه روح بده

نور مخفی با شلنگ ال ای دی میزنن ولی میگن سریع میسوزه!ستون درحال حاضر گچ سفیده حس میکنم یچیزیش کمه😄

وباز هم یه بچه دار وارد میشود و نظر میدهد, ستون رو با گچ سفید نکن, پسر من یه بار داشت بدو بازی میکرد با کله رفت تو ستون , باز pvc خوبه

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
وباز هم یه بچه دار وارد میشود و نظر میدهد, ستون رو با گچ سفید نکن, پسر من یه بار داشت بدو بازی میکرد ...

اوخی من دردم گرفت به شخصه🤕پی وی سی عیبش اینه گرد نمیشه درش آورد زاویه دار میشه

نور مخفی با شلنگ ال ای دی میزنن ولی میگن سریع میسوزه!ستون درحال حاضر گچ سفیده حس میکنم یچیزیش کمه😄

اره منظورم همون شیلنگا بود🤪اگه میشه عکس بذار ببینم تا بهتر نظر بدیم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2706