2737
2734
عنوان

دردتخمدان چپ

101 بازدید | 13 پست

خانوما من ۳روز مونده بی پری دردتخمدان چپ دارم تاحدی که اون قسمت تخمدان و دست میزنم درد مبگیره..از یکی دوهفته پیش درد داشتم تخمدانام تیرمبکشید  الان بیشترشده..بنظرتون دلیلی داری؟

شاید کیست داری.

وای من 3روزه عقب انداختم جلوگیری نداشتم دیروز انقد زعفرون رازیانه خورم چند قطره لک داشتم فقط دارم‌سکته میکنم واسه زودتر شدن راهی داری؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی میشه مگه حامله بشی 

شوهرم نمیخواد خودمم اللان شرایط مناسب نمیدونم اصن فاجعس اگ باشه

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2738
شاید کیست داری. وای من 3روزه عقب انداختم جلوگیری نداشتم دیروز انقد زعفرون رازیانه خورم چند قطره لک ...

کیست ندارم چون چکاب هستنم هرسری کیست ندارم بعد همه پریودیامم منظممه

کیست ندارم چون چکاب هستنم هرسری کیست ندارم بعد همه پریودیامم منظممه

منم منظم بودن این دردا بود رفتم کیست داشتم‌گرم کن اون قسمت شکمتو ظرف میشوری نزار خیس بشه لباست یخ کنه اون قسمت چون خودم‌زیاد اینحور میشم‌درد میگیره

قشنگ جای تخمدان مشخصه عزیزم

میشه دقیق بگی کجا من کیست دارم تخمدان چپم شکمم درد میکنه ولی نمیدونم بخاطر اونه یا نه میگم شاید رودم باشه

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد..