2410
2553
عنوان

تو چند سالگی ازدواج کردین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1453 بازدید | 144 پست
سنتی بود ؟؟؟

نه همدیگه رو دوست داشتیم هفده سالگی هم پسرمو داشتم الان ۳۳ سالمه انشاالله سال دیگه با هم میخایم کنکور بدیم😃😁

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منxهمسرمy😐😑

😂😂😂جاهای خالی پر کنید 

معادله ۲ مجهولی 

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃
2720
نه همدیگه رو دوست داشتیم هفده سالگی هم پسرمو داشتم الان ۳۳ سالمه انشاالله سال دیگه با هم میخایم کنکو ...

۱۷ سالگی پسرتو داشتی ؟،!!!نوشتی ۲۷ ازدواج کردی که؟؟؟؟ 

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃
2714
امین ❤  شما خیلی بهش فک میکردی؟؟؟ منکه هر لحظه به یادشم  همسرتونم حس شمارو داشت یا نیروی ...

اره زیاد فکر میکردم یه وقتا فوشش میدادم دیگه بعد از ازدواج همسرمم بهم گفت اونم مثل من بوده اصلا دلیل دیر ازدواج کردنمونم همین بود چون هم اون هم من راضی به ازدواج با کسی نبودیم و بهونه میاوردیم یه جورایی غرورمون اجازه نمیداد بگیم دلمون کجاست مخصوصا همسرم  تازه تو سن 24 سالگیم یه بار اومدن خاستگاری که منو همسرم مغرورانه رفتار کردیم و نشد تا اینکه تو 27 سالگی که دیدمش انگار باز به سمتش جذب میشدم و اونم همینطور و ایندفعه قسمت شد 

2706