2737
2734
عنوان

بیبی چک با خط کمرنگ

1228 بازدید | 10 پست

سلام من یازده روزه پریود نشدم.رابطه مشکوک داشتیم.هرچی بیبی چک میزنم بعد اینکه خشک میشن بعد چند ساعت خط میندازن.البته برای اینکه نجس نباشه شستمشون.ممکنه بخاطر شستشو خط انداخته باشن؟دیشب یدونه دیگه زدم انقدر خطش کمرنگه که باید کلی چشمارو ریز کنی تا ببینی.گیج شدم.دلدرد و تهوع دارم .استرس دارم نکنه کیست داشته باشم.شما تجربه ای داشتین که باردار باشید و منفی نشون بده؟سیتریزینم استفاده میکنم ممکنه بخاطر سیتریزین نشون نده؟

خدایا ممنونم که حواست به همسرم و تو دلیم هست...  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بعد از ده دقیقه اگه خط نداره یعنی منفی  دیگه نشور عزیزم این چه کاریه  بودن کسایی که بی ب ...

اره برای خیلیا بعد چند ساعت خط انداخته اما باردار بودن

2738
بی بی چک و نمیشورن بادستمال کاغذی بگیرش ببین اگه منفیه بنداز آشغال دستات هم بشور ولی بنظرم بارداری

دعا کن باردار باشم.با اینکه چهار ماهه عروسی کردم اما میخواستیم ماه بعد اقدام کنیم.دیوونه ی بچه ایم  

دعا کن باردار باشم.با اینکه چهار ماهه عروسی کردم اما میخواستیم ماه بعد اقدام کنیم.دیوونه ی بچه ایم & ...

انشاءالله که بارداری 

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️