2737
2734

خانما من ب ی دلایلی نمیخام شبا خونه مادرشوهرم وایسم..از اون اولم با شوهرم توافق کرده بودیم حتی تو عقد ک شبا فقط خونه خودمون.. الان نمدونم چرا کلیک کرده ک وایسیم...چی بگم چیکار کنم...میخام بگم اگ میخاد شب وایسه من نمیام..تورو خداا راهنماییم کنین بی تجربم

اره عزیز بهش بگو من نمیام 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بده شمامگر روزاول شرط نکردی بزار قهرکنه خودش خوب میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اگ واقعا رفت چی؟؟چون قبلا و میگفتم اگ شب وایسی من نمیام خودت برو...نمیرفت ب حرفم گوش میداد

خب پس با مهربونی متقاعدش کن نذارم لج کنه ک بدتر میشه

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

مگه مشکلی داری با مادرشوهرت؟ اگه نداری حالا یه شب هم بمون چیزی نمیشه که اونا هم پدر مادرن خیلی خوشحال میشن

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
چندبار تلپیک بزن بالاخره یه راه حل کارساز میشه! فقط همینو میدونم هواست باشه هرجور باشی تا آخر همونی! ...

این حرف شما رو توی یه کتاب روان شناسی هم خونده بودم 

در عین حال که اگاهی دهنده هست وحشتناک هم هست چون ادم یه بار ازدواج می کنه و یه بارم فقط فرصت تجربه داره که همونو اگه خراب کنه دیگه تمومه

2738
بهونه بیار کلا امروز نرید تا رو مخش کم کم کار کن ک شب نمونی و اگر بهونه کارساز نشد بازبان نرم بگو شب ...

جنگ کردم اخه قبلااا...ک دیگه قولو قرار گزاشتیم نریم حالا باز میگه

اصلا دوستانی که میگن ولش کن، قهرکنه رو نمیفهمم

زندگیه، جنگ که نیست

دوست عزیز بازم توافق کن

اگر دلیل منطقی نداری کوتاه بیا، اگر داری با آرامش باهاش حرف بزن

زندگی همیشه یک شکل نیست،  دوران عقد با ازدواج و بعد هم بچه داری فرق دارن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706