2726
عنوان

زندگیم نمیدونم چشه یا خودم چمه

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 20 پست
نمیتونی کم کم ازش بخوای که بزاره کنار؟           خودتم تا حالا باهاش مشروب ...

ببخشیدا زنایی که میخورنو  چیز میدونه میگه بدن

تورچم ایرانیام اذربایجانیام تورچ لر ایچینده وطن پرور ایچنده شرف لی اینسانیام
ببخشیدا زنایی که میخورنو  چیز میدونه میگه بدن

آها ... . یکم باهاش مهربون باش به حرفاش گوش بده ...و کم کم بهش بگو که مشروب خوردنش برای تو یه مشکله بزرگه 

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسال نامزد بود سرحد مرگ منو میزد یه بار به منو مامانم حمله کرد مشروبش نباشه خوبه ولی نمیشه منم بیخی ...

تو كه تو نامزدي ديدي دست بزن داره چرا گزاشتي باردار شي 

البته همينطور كه تو پستاي قبلي هم گفتم هر مردي يه رگ خوابي داره سعي كن رگ خوابشو به دست بياري و به خواسته اون پيش بري شايد احساس كني غرورت داره ميشكنه ولي مطمئن باش يه مدت بگذره همچين گوش به فرمانت ميشه 

گلم به خودت برس به جاي گير دادن بهش بساط عيش نوششو توخونه راه بنداز براش اهنگ بزار خودتم بشين پيشش ب ...

دوس دخترش باشم که تنها کیف کنه ببخشیدا ولی انگار مثلا مثلا مسولم که واسش خوش بگذرونم که اون لات بازیشو جلو چشم ادامه بده

2728
تو كه تو نامزدي ديدي دست بزن داره چرا گزاشتي باردار شي  البته همينطور كه تو پستاي قبلي هم ...

میگفتن بچه دارشی درس میشه من نامزد بودم حامله شدم دیگه همه راهو امتحان کردم بچه بود

دوس دخترش باشم که تنها کیف کنه ببخشیدا ولی انگار مثلا مثلا مسولم که واسش خوش بگذرونم که اون لات بازی ...

نه ديگه اشتباه نكن تا يه مدت اينجوري باشي اول همه كه رفيقاش ميرن كنار بعدم كه رفيق بازيو كنار گزاشت و چسبيد به تو و زندگيش به حرفاتگوش ميكنه فقط اينجوريه كه ميتوني درست كني زندگيتو غير اين مطمئن باش شوهرتو سرلج ميندازي و روز به روز از خودت دور تَر ميكني 

خودداني صلاح كار خويش خسروان دانند