2726
عنوان

با این مواد غذایی چی درست کنم برا شام

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 39 پست
چجوریه من بلد نیستم اصلا از سویا خیلی بدم میاد میشه یچیزی بگید توش سویا نباشه

والا منم تا حالا چیزی با سویا درست نکردم گفتم شاید چون داری بلدی😂

اونی که من میگم مثه ماکارونیه فقط به جای ماکارونی برنج رو با مایه گوشت مثل دمپختک دم میدی. عدسم توش باشه خوشمزه میشه. با ماست خیلی میچسبه

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم تا حالا چیزی با سویا درست نکردم گفتم شاید چون داری بلدی😂 اونی که من میگم مثه ماکارونیه فق ...

پلو مرغم خوشمزه میشه نه؟؟؟؟ 

تاحالا درست نکردم ولی ببین مرغو میپزم خب با پیاز و رب زیاد سرخ میکنم و با پلو آبکش شده قاطی میکنم خوشمزه میشه بنظرت! ؟باید غذای پلو یا نونی باشه چون شوهرم غذا ببره سرکار

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
2728
من سبزی نمیریزم اگه داشته باشم یه مقدار فقط جعفری میریزم 

خب منظورم همون جعفریه دگ

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

منم میگم ماکارونی درست کن گوشت و سویا باهم بزن که زیاد گوشت استفاده نکنی ولی طعم گوشت بده

حالا بگید من چیکار کنم پری شدم و حالم خیلی بده جوری که دو ساعته زیر پتو ام و نمی تونم بلند شم همیشه از بیرون غذا می گرفتیم اما حالا برا ناهار چیکار کنم

ساندویچ مرغ درست کن با نون لواش یا باگت بخورید به به 

پیاز رو خورد میکنی تو روغن می‌ریزی مرغ ها رو هم روی پیازها میذاری بعد کمی زرچوبه و نمک با شعله ی کم میذاری بپزه کمکم با آب خود مرغه میپزه 

بعد که پخت و آبش خشک شد(آب اضافه نکن) مرغ رو در میاری و ریش ریش میکنی یا خورد میکنی و با جعفری یا کاهو و گوجه یا خیارشور و کمی سس مایونز میخوری 

راه حل دوم هم ماکارونی

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود
منم میگم ماکارونی درست کن گوشت و سویا باهم بزن که زیاد گوشت استفاده نکنی ولی طعم گوشت بده حالا بگید ...

☹️☹️☹️☹️☹️گوشت چرخکرده نه ک

ساندویچ مرغ درست کن با نون لواش یا باگت بخورید به به  پیاز رو خورد میکنی تو روغن می‌ریزی مرغ ه ...

اوف جون اونم مرغ خریدم درست میکنم عشقم الان مرغم کمه خیلی

پلو مرغم خوشمزه میشه نه؟؟؟؟  تاحالا درست نکردم ولی ببین مرغو میپزم خب با پیاز و رب زیاد سرخ می ...

پلو مرغ من با مرغ با استخوون نمیخورم هیچ وقت ولی اگه گوشتش رو از استخوان جدا کنی زرشک هم داشته باشی و بریزی عالی میشه

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

مرغ تو بزارتو قابلمه بعد پیاز تو خلال کن بریز روش نمک فلفل قرمز یکم زرد چوبه روغن بریز روشون با یه کم اب در حدی که میدونی بپزه ولی وا نره مرغت که پخت  یه زغال میزاری قشنگ قرمز آتیش بشه بعد یه کم ابلیمو یکم زعفران به مرغ ت که به روغن افتاده بزن زغال تو توی یه ماست خوری بزار از روغن مرغت هم یکی دوقاشق بردار ماست خوری رو بزار تو قابلمه روغن زود بریز رو زغال سر قابلمه متو دم کنی بزار دود ش بیرون نره زیر گاز تو خاموش کن من واسه هرکسی درست کردم  خیلی خوشش اومده بعد هم میتونی کنار برنج سیب زمینی سرخ شوده گوجه سروش کنی

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
مرغ تو بزارتو قابلمه بعد پیاز تو خلال کن بریز روش نمک فلفل قرمز یکم زرد چوبه روغن بریز روشون با ...

نقش ذغال چیه اون وسط؟ 

برنج بوی ذغال میگیره انگار رو ذغال پختیش؟ 

2706