2726

چند سال پیش مجرد بودم با یکی دوست بودم واقعا همو دوست داشتیم جلو چشمام فوت کرد دلیل مرگشم من بودم یعنی بقیه منو مقصر میدونستن اون موقع ۱۹ سالش بود

دیشب خواب دیدم بالای کوهم کوهه خیلی سر سبزه پایینو نگاه میکنم کلا سرسبزه رودخونه و آبشار هست بعد دیدم چندتا مرد میان یه نفرو میخوان پرت کنن پایین از بالای اون کوه بعد که دقت میکنم میبینم همون دوست پسرمه که بزرگ شده بود ریش در آورده بود 

چشاشو بسته بود خواب بود دستو پاشو گرفته بودن انداختنش پایین (انگار یه حسی میگفت این خوابیده نمرده اینا انداختنش پایین زنده زنده)

بعد لحظه افتادنشو دیدم یهو سرش خورد به زمین از دهنش خون اومد 

از خواب پریدم

توروخدا کسی میدونه بگه معنیش چیه سرمو گرفتم انقد درد میکنه😞اگه میشه واسه شادی روحشم یه صلوات بفرستید  

آب برمیگرده ولی اون ماهی دیگه مرده...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط میدونم ک خون باطله  

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 

خوابت احساسیه معنی خاصی نداره.

چطور جلو چشات فوت کرد؟تصادف کرد؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

خواهشا کسی نپرسه چراو چیشد فقط کسی اگه میدونه تعبیر این خوابو بگه چون باردارم با توضیح دادن حالم خیلی بد میشه 

تو یه تصادف

آب برمیگرده ولی اون ماهی دیگه مرده...!!!
خواهشا کسی نپرسه چراو چیشد فقط کسی اگه میدونه تعبیر این خوابو بگه چون باردارم با توضیح دادن حالم خیل ...

هرچی ک بوده با دیدن خون باطل شده شیر اب باز کن خوابتو بهش بگو بعدم ببیند میشوره میبره صدقه بده واسه شادی روحشم براش قران بخون انشاالله ک خیره

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
خواهشا کسی نپرسه چراو چیشد فقط کسی اگه میدونه تعبیر این خوابو بگه چون باردارم با توضیح دادن حالم خیل ...

عزیزم

درسته دوستان میگن خون باطل میکنه

این اشتباهی هست که از قدیم میگفتن ولی کتابا نگا کن خونم خودش تعبیر داره

دوستت الان به هر دلیلی در حال عذاب دیدنه

حتما براش خیرات بده

صلوات زیاد بفرست به نیتش 

صلوات مثل اسب میشه و مرده رو از عذاب نجات میده

یعنی از اون زمینی که الان در حال عذابه بیرون میکشه

سوره ملک هم حتما حتما براش بخون اینم فوری حال مرده رو خوب میکنه

تعبیرا گفتن سوره ملک ثوابش مثل برق به مرده میرسه

2706