2733
2739
اره توکار نمیدونم فک نکنم بشه اگرم بشه خوشگل نیست اگه میخوای همین چیزایی که گفتیو درست کنی میتونی ...

اتفاقا میخاسم بخرم ولی پیدا نکردم .شما کدوم شهر دیدین .از کجا میتونم بخرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ ۷وب بوبد مرسی ندیده بودم اصلا .سیو کردم بپزم اینده  من نمیتونم برنجو قالبی دربیارم .چطوری قا ...

اصلا کاری نداره  تو قابلمه تفلون که کاملا نچسب باشه موادو لایه لایه بریز یه کم فشار بده همه قسمت‌های یکنواخت باشه وقتی  دم کشید یه دیس به اندازه قابلمه بزار ووارونه اش  کن من دیروز اینو درست کردم هم خیلی راحت و سریع بود هم خوشمزه

چ ۷وب بوبد مرسی ندیده بودم اصلا .سیو کردم بپزم اینده  من نمیتونم برنجو قالبی دربیارم .چطوری قا ...

نوع قابلمه خیلی مهمه. من از قابلمه گرانیتی استفاده میکنم کاملا قالب در میاد و هم اینکه موقع دم کردن یکم برنج رو فشرده میکنم وقتی هم روغن دادم و قاطیش کردم دوباره یکم فشرده ش میکنم.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
اصلا کاری نداره  تو قابلمه تفلون که کاملا نچسب باشه موادو لایه لایه بریز یه کم فشار بده همه قسم ...

عه چ راحت فکر میکردم یه مقدار ابشو زیاد میکنن ک خمیر مانند بشه و بهپ  بچسبه🤦‍♀️

2738
😍😍عالیه ماهو ستاره چطوریاست؟😍😍

ممنون عزیزم. ماه و ستاره رو با قالب های کوچیک فلزی روی نون یا سیب زمینی درمیارم و میزارم کف قابلمه. اون ستاره بزرگ هم خودم بدون قالب، روی نون درآوردم

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
اتفاقا میخاسم بخرم ولی پیدا نکردم .شما کدوم شهر دیدین .از کجا میتونم بخرم

الان که نیست کلا

همه جا تعطیله

میتونی اینترنتی خرید کنی

من از بانه میخواستم فر بگیرم ولی خیلی گرون شده بود

تنورک هم دیدا بودم

سرچ کن پیدا میکنی

الان که نیست کلا همه جا تعطیله میتونی اینترنتی خرید کنی من از بانه میخواستم فر بگیرم ولی خیلی گرو ...

اره اللن سرج کردم اره هست ۵۰۰ تومنی هم هست .ولی وایمیسم خونه مون ک عوض شد ایشالا ی توکار خوشگلشو بگیرم 

2706