2737
2734
عنوان

کیا یه روز مونده به پریدشون

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 26 پست
من این ماه ۴روز زودتر پریودشدم دیشب که لک شدم گفتم شاید لانه گزینیه ولی بعدش خون اومد دیگه😪پس چراای ...

اشکالی نداره عزیزم انشالله ماه دیگه ! ما منتظر ها خیلی بهمون سخت می گذره من خوب می فهممت 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

3 ساله عزیزم , وای ایشالا این ماه برا هر دومون خوب باشه 

انشالله بهم خبر بده شدی یا نه .. آدم می ترسه بخوره هی تو ذوقش 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
2728
من کمرم یکم درد میکنه، و پهلوم و زیرشکمم تیر میکشه، از دیشب تا حالا فقط ۷ بار فکر کنم دستشویی رفتم. ...

ببین فکر کنم علایم بارداریه ! انشالله کخ باردار باشی خبرش را بهم بده لطفا 

اره واقعا منتظربودن صبرمیخاد اللن زودتر پریودشدم دلیلش چیه

منم واقعا نمی دونم بعضی ها زودتر پرید می شم من خودم جزو‌اون دسته بودم که وقتی شروع به اقدام کردم زودتر پرید شدم 

2738
ببین فکر کنم علایم بارداریه ! انشالله کخ باردار باشی خبرش را بهم بده لطفا 

سلام عزیزم. قرار بود بهت خبر بدم باردارم یا نه، چهار روز بعد تاخیر رفتم آرمایش دادم‌ بتام ۳۵۰۹ بود عزیزم. 

سلام عزیزم. قرار بود بهت خبر بدم باردارم یا نه، چهار روز بعد تاخیر رفتم آرمایش دادم‌ بتام ۳۵۰۹ بود ع ...

به سلامتی م دل خوش همیشه خوش خبر باشی عزیزم مامان شدنت مبارک برای منم دعا کن این ماه باردار شم . ♥️♥️

شما مامانای توی خونه که میخواین مراقب بچه هاتون باشید و بیرون از خانه کار نکنید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی