2737
2739
عنوان

شما باشید طلاهاتونو میفروشید؟؟؟

729 بازدید | 63 پست

دوستان ما یه پیکان داریم ولی دوست داریم ۴۰۵ بخریم

تنها سرمایه ما هم چندتا النگوه هیچیییی نداریم دیگه 

اگه شما باشید النگو ها رو میذارید رو پول پیکان که ۴۰۵ بخرید یا طلا فروختن واسه ماشین حیفه؟؟؟

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

قطعا میذارم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمی فروشم:/

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
2738

هرجور احساسه خوبی بهت میده رفتار کن،،،ولی طلا سرمایه خانومه خونس الان بدی ماشین دیگه چیزی تو دستوبالت نداری ولی بازم خودت ببین چی بهت آرامش میده

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

نه 

اگه همسرم ی حداقلیش رو داشت شاید ولی اینکه فقط رو طلای من حساب کنه و بعدم ماشین ب نام اون باشه نه

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
2706