2726
عنوان

یسوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 47 پست
شیاف که در اومدی نیست خودش جذب میشه . 

ماریانا آب میشه بعد میاد بیرون چون شیافش برگ گیاهه و جذبی  نیست

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دست کن درش بیار دیگههه

چطوری اخه خورد هم شده نمیتونمم رابطه داشته باشم☹

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
عیب نداره برا منم دوسه روز بعد دراومد

جدی خوب پس خیالم راحت شد مرسی گلم❤

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
شما استفاده کردی خوب بود چند خریدی

خب من کلا با شیاف های واژینال مشکل دارم میفتم به لکه بینی برای عفونت استفاده کردم تغییری حس نکردم غیر از اینکه بیشتر به دوست پسرم فکر کنم خخخخ من 110تومن 😭خریدم نتی ولی همون مارک و جنس رو عطاریمون میداد 25تومن 😭

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
شیاف برای چ چیزی استفاده نیشع؟؟ چرا اون بنده خدا سیر کرده؟؟ شیاف واژیناله دیگه؟!

واسه عفونت -اونم واسه عفونت سیرگذاشته-آره واژیناله

2706