2703
2553
عنوان

یسوال خصوصی دارم

579 بازدید | 47 پست

شیاف ماریاناگذاشتم الان یروزگذشته دقیقایک روزکامل ولی درنیومده 

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونیکه سیر گذاشته بود معلوم نیس چکار کرد دراوردش😐😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2456

ماریانا رو اگر عمیقا داخل واژن بذارید طول میکشه تا بیاد بیرون... ولی به نظر من تجربه ی جالبی بود دلیلشو بعد خواهید فهمید خخخخ.... نوار بذار میکشه پایین ولی خب برای خودم دو روز طول کشید تا کامل بیاد بیرون اهل اینم نیستم دست بندازم درش بیارم😑

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐

وا بايد خودت دست کني درش بياري

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2714

شیاف که در اومدی نیست خودش جذب میشه . 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
عه بودی تو اون تاپیکه من نمیدونم‌کدوم کاربر بود نگرانشم ..بنده خدا

چندشب پیشم تاپیک زد برای موضوع دیگع

گفت هنوز پیداش نکرده😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اونو ک دوساعت بیشتر نمیزارن شما ی روز گذاشتی  خب تو تشت اب گرم بشین. میاد بیرون

بم گفتن تاهفت سانت بفرست داخل منم همینکاروکردم واسه همینه درنیومده

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2706