2733
2734
عنوان

کرم پودر خوب برای پوست آکنه دار

101 بازدید | 8 پست

سلام من پوستم خیلی جوش میزنه بعد قبلا هم هر وقت ضدآفتاب رنگی میگرفتم پوستم جوش های زیادی میزد. یه بار زن داداشم مارک کاورست رو صورتم زد خیلی خوب بود ولی دیگه گیر نمیاد. کرم هم رو صورتم میماسه. درواقع ممنون میشم یه کرم مناسب برای بیرون رفتن اونم بعضی اوقات معرفی کنید. قیمتش هم تا 150 هزار تومان باشه اگه هم زیاد تر بود مشکلی نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظرم اصلا کرم پودر و مواد آرایشی استفاده نکن یه مدت و برو دکتر پوست بهترین درمان. ..

من صورتم جوری صاف شده که کرم نمیزنم 

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2731

عزیزم دکتر پوست برو که جوشات خوب شه و کرم پودرم هیچوقت نزن چون فقط ماست مالیه و اوضاعو بدتر میکنه

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
عزیزم دکتر پوست برو که جوشات خوب شه و کرم پودرم هیچوقت نزن چون فقط ماست مالیه و اوضاعو بدتر میکنه

قبول دارم حرفتو ولی در حد یه آرایش کوچولو آخه من الان 17 سالمه هنوز آرایش نکردم پوستمم سفیده ولی خب الان چون نامزد کردم به نظرم بهتره یه خورده بیام تو این خطا

😁

قبول دارم حرفتو ولی در حد یه آرایش کوچولو آخه من الان 17 سالمه هنوز آرایش نکردم پوستمم سفیده ولی خب ...

من ۳۲ سالمه و جز روز عروسیم که اونم بشدت پشیمونم هیچوقت کرم‌پودر نزدم.

کرم پودر آرایش کوچولو نیست عزیزدلم.

شما جوونی و همین خودش خیییلی زیباست. طراوت و شادابی جوونی مهمترین معیار زیباییه. این چیزارو بزار برای وقتی سنت رفت بالا و مجبور شدی علایم سن بالا رو بپوشونی😊😊😊.

به خودت خییییلی برس ولی از راه سالم. دکتر خوب برو جوشات خوب بشه. تغذیه ی سالم‌ ماسکای طبیعی.

حیفه چهره ی ناز و لطیفتو زیر آرایش خفه کنی.

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
2738