2726
عنوان

کسی بوده تو این اوضاع کرونایی بچشو از شیر گرفته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 38 پست
عزیز الان هم درد داری

اره راه میرم دردم یکم اروم به پهلو میخوابم درد پهلوم زیاد میشه یه دردی میپیچه تو شکمم بچه خودشو سفت میکنه زیر دامم خیلی کم تیر میکشه درداش قابل تحمله ولی درد پهلوم خیلیه 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همه میگن عین مرده ها شدی اصلا شبا خوب نمیخوابه فقط سینه گاهی شاید ده بار پشت سرهم زود زود بیدارم ...

وای دقیقا بچه من...۳شب میخابه تا صب ده بار گریه میکنه بیدار میشه فقطم شیر میخاد...چن کیلویی؟؟؟

ماهم میگفتیم بچه وابسته اس

ممکنه مریض بسه خدایی نکرده

و ایییینقدر وابسته بود که ما گفتیم این گریه و زاری رو میزاره

ولی فقط گفت ممه تلخه. ن گریه ای ن چیزی

امروز روز سومشه

البته شبا تو خواب میخوره

بغلِ طُ از جنسِ نرمِ بهشته 🙃💙
2728
سلام خوبید ببخشید اینجا میپرسم دردای زایمانتون چجوری بود من از دیشب بچم کلا سفت کرد خودشو یور جمع شد ...

اینا دردای زایمان هست اما درد  اصلی نیست 

ریتم افزایشش مرتبه 

باید دقت کنی که فاصله دردات چقدره مثلا تو ده دقیقه چندتا درد داری

ولی فکر کنم انشاءالله میخواد کم کم نی نی جان بیاد😊

اره راه میرم دردم یکم اروم به پهلو میخوابم درد پهلوم زیاد میشه یه دردی میپیچه تو شکمم بچه خودشو سفت ...

بچه اولیته شماره دکتر یامرکز بهداشت که میرفتی  داری زنگ بزن بپرس خدای نکرده اتفاقی نیفته راستی چند ماهی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من به دوستم میگم بگیر بهترین فرصته دختر بززرگش خوته اس مدرسه تعطیله شوهرش هم خونه اس یه مدت بچه راحت ...

خب هنوز ۴ ماه جاداره پسرا باید ۲ سال ودوماه بالا شیر بخورن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
اره حرفت درست...خودمم هرچی از دیروز فکر میکنم اخرش ب همین نتیجه میرسم...کاملا قطعی شد دیگ تصمیمم...م ...

😘😘

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
چ ربطی داره؟ منظورش اینه که بچه رو ببر پارک یا مهمونی یا بده به مادری مادرشوهری چند ساعتی از روز پ ...

وقت ادم توشهر غریب باشه کی میاد کمک بچه روباید به وقتش بگیری اگر دوربگیری خیلی اذیت میکنه خودش هم خیلی اذیت میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
وای منم لاغر شدم هرکی بهم میرسه میگ اسکلت شدی بگیرش بگیرش...اما من ب حرف کسی اعتنایی نکردم ...دوس دا ...

دختر همون ۲۰ ماه بستشه باید زودتر می گرفتی حداقل دویا ۳ ماه طول نی کشه پرسه از شیر گرفتن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
منم دقیقا ۵۰ شدم...البته ب ۴۸هم رسیده بودم...تو حاملگی هم ۵۸تابودم

خوش بحالتون 

2706