2726

بچتون چن ماهش بود از شیر گرفتین؟؟من میخام بگیرم ولی نمیشه جایی بردش و مشغولش کرد تو خونه زندانی و میترسم عذاب بکشه...دخترم ۲۱ماه تموم شده و شیر خودمو میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز چه ربطی به کرونا داره توخونه هست بیرون نماید بچه رواز شیر میگیره مگر قرار هست بچه رواز شیر بگیره بده کرونا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

سلام خوبید ببخشید اینجا میپرسم دردای زایمانتون چجوری بود من از دیشب بچم کلا سفت کرد خودشو یور جمع شد خیلی عجیب غریب جمع شد یور شکمم خالی یور شکمم پر بعد درد کمر گرفتم دقیقا درد کمر پریودی 

درد زیر دل خیلی کم دارم میپیچه کلا بعد دیشب همش درد میگرفت یربع میشد یا زودتر بعد خوابیدم ساعت هشت از درد بیدار شدم بچه خودشو سفت میکرد حرکتش با درد بود 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
من از امروز تصمیم گرفتم جدا کنم از شیر مادر ۱۷ماهشه بدنم خیلی ضعیف شده دیگ نمیتونم بدم 

وای منم لاغر شدم هرکی بهم میرسه میگ اسکلت شدی بگیرش بگیرش...اما من ب حرف کسی اعتنایی نکردم ...دوس دارم دوسال بدم از یه طرفم میگم اونموقع هوا گرم میشه

عزیزم قرار نیست واسه اینکه از شیر بگیریش بد عادتش کنی و بیرون ببریش. من پسرمو ۲۰ماهگی گرفتم البته شیرخشک میخورد یه روز ندادم دیگه خودشم اصلا اسم شیشه هم نمی اورد

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

یکماهم بصبر بچه تو خونه کلافه س حداقل یه بیرونی جایی ببری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
سلام خوبید ببخشید اینجا میپرسم دردای زایمانتون چجوری بود من از دیشب بچم کلا سفت کرد خودشو یور جمع شد ...

عزیز الان هم درد داری

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیز چه ربطی به کرونا داره توخونه هست بیرون نماید بچه رواز شیر میگیره مگر قرار هست بچه رواز شیر بگیر ...

چ ربطی داره؟

منظورش اینه که بچه رو ببر پارک یا مهمونی

یا بده به مادری مادرشوهری چند ساعتی از روز پیش مادرش نباشه که کمتر هوس خوردن بکنه

وای منم لاغر شدم هرکی بهم میرسه میگ اسکلت شدی بگیرش بگیرش...اما من ب حرف کسی اعتنایی نکردم ...دوس دا ...

منم همه میگن عین مرده ها شدی اصلا شبا خوب نمیخوابه فقط سینه گاهی شاید ده بار پشت سرهم زود زود بیدارمیشه کلافم کرده

2706