2733
2734
عنوان

این عمل کرده یا عمل اینو؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 44 پست
واقعنااااا.......ینی پسرا اینجور چهره میپسندن؟ من یکم ارایشم غلیظ و غیر طبیعی باشه شوهرم مسخرم میکن ...

پسرا کور بشن ایشالله ولله کورن دیکه منه ب این زیبایی رو چششون ندید رفتن با اجنه وصلت کردن کثافتا😐😐

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کورد اهل سنندج و ایلام☺

منم سنندجیم😊خوشحالم از آشناییتون

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
بچه ها توروخدا انقدر همدیگه رو مسخره نکنیم. چیکار به هم داریم آخه؟ ایشون قطعا یا اینجوری دوس داشته ی ...

من واقعاااا برام عجیب بود ...اینو اینیستا دیدم و انقدر پسرا براش به به و چه چه کرده بودن...میخوام بدونم واقعا قشنکه؟

و اینکه خودش خودشو مضحکه کرده

من از تو راه برگشتی ندارم...
2731
اییییی خوااااا 😗😗😍😍 خوشبختم یخوا بخیر بت

مرسی عزیزکم. هانه سنه یا ایلام؟

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
من واقعاااا برام عجیب بود ...اینو اینیستا دیدم و انقدر پسرا براش به به و چه چه کرده بودن...میخوام بد ...

ببین من ی همسایه دارم هر وقت میرگ خونش مثلا باهاشکار دارم کف میکنم زنه فک کنم پروتز کرده سینه هاش آه . ب چ بزرگی باسنشووو ک نگووو باور کن از اون خاله الکسیس قشنگتره زنه مطلقه هم هست هیچ حس خوبی بهم دست نمیده ۴۰ سالشم هست دوتا بچه طفل معشومو ول کرده ب عیش و نوشش برسه الانم ی پسر فوق العاده خوشتیپ باهاش در ارتبازه پسر کم سن و سالم هست زنه قیافه هم نداره ها ولی حتما همون هیکل س.کسیش باعث شده پسره رو جذب کنه

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
2738
من واقعاااا برام عجیب بود ...اینو اینیستا دیدم و انقدر پسرا براش به به و چه چه کرده بودن...میخوام بد ...

ببینید من خوشکل نیستم  و هیچ عملی هم ندارم و تا این طرز فکرمم باشه عمل هم هیچ وقت نمیکنم. حتی آرایشگاه سالی یبار میرم‌.

ولی خیلی دلم به حال این آدما میسوزه و سوای اینکه بشدددددت معتقدم طرز فکرشون و برخوردشون با بدن خودشون به خودشون فقط مربوطه، فک میکنم آدمایین که از نظر روانی خیلی آروم نیستن و آرامش ندارن‌ برای همین اصلا نمیتونم مسخره شون کنم.

ئیسا له کرماشان ئه ژین خوت له سنه ئه ژین؟

بله من سنه یم و هر هامه سنه یشا.

هانه هر جیگه یکا انشالله که خوشبخت و سلامت بن.

زور زور سپاس دلکم هه رو ها😍😘

ممنونم قه زاکت😘😘

من ندیدم...لااقل عمل میکنن خوشگل میشن این خیلی فیکه...شوهرش میبینتش خنده ش نمیگیره؟🤣

پیچشو بزار

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706