2737
2734

اومدم خونه گرفتم بابچهام دیگه نمی‌خوام باشوهرم زندگی کنم ضمن اینکه بامن نمیسازه باپسرم هم نمیسازه قرار برماهی نیم سکه شد که دیشب زد زیرش ماباهم خیلی اختلاف داریم شوهرم دیکتاتور وزورگو هست وضع مالیشم خوبه اما مدیریت مالی ندارع بهمنم از درآمد وایناش چیزی نمیگه یه مقداری انداز دارم ولی برای چند ماه همش پیام میده برگرد ولی اگر من بر گردم پسرم برنمی‌گرده نوجوونه میگه میرم تو خیابون می‌خوابم حالا حیرونم چکارکنم بااین وضعبت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب قراره جدابشم مهربم قانون تعیین کرده چند سال پیش الان هم خیلی سکه عقب افتاده داره

ازینکه دارم تو اینجور بحث شرکت میکنم از خودم متنفرم 

چون همیشه دوس داشتم تجربیات مثبت و انتقال بدم نه منفی رو

الان برا سکه اقدام کنی شاید چند ماه درگیرت کنه...پس زودتر برو پیگیریش کن

حالا که تصمیمتو گرفتی و عملیش کردی تا تهش و برو....سخته میدونم

ولی حتما اینو به زندگی با یک دیکتاتور ترجیح دادی

اون بچه هم حق داره..غرور داره خیر سرش ولی نزار جو بگیرتش بزار نوجونی کنه و نفهمه چی بچیه...هرچی بیتربیتی دیده انشالله شما درستش کنی

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
ماهی نیم باید می‌داده نداده الا ن اینا جمع شده سی تاشده البته مهرم دویستاس

خوبه پس تاحدودی میتونی زندگیتو بچرخونی باهاش،اگه شاغل نیستی حتما دنبال یه کاری باش که محتاجش نباشی

2738