2737
2734

ما تو عقدیم هنوز عروسی نکردیم

خیلی دوسش دارم انم عاشقمه  ولی دیشب خیلی دلشو شکستم بهش گفتم خانواده م رو بیشتر از تو دوست دارم اونا برام تو اولویتن

اخه بدبختی نه عصبانی بودم نه دلخور که بعدا بگم از رو عصبانیت این حرفو زدم😫

چیکااااار کنمممممم😭

جرئت داشته باش برو بماچش عذرخواهی کن بگو اصلا اولوت بندی اشتباهه یچی از دهنم در رفت 

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو خواستم امتحانت کنم

شوهرم هر وقت اینجور حرفی میزنه می بینه ناراحت شدم این حرفو میزنه، من که باور نمی کنم ولی بالاخره توجیه دیگه

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
2728

فقط میتونم بگم بذر کینه رو تو دلش کاشتی.بدترین حرفو زدی.چون شوهر من یه بار تو دعوا بهم گفت اولویت اولم خانوادمه تاااا عمر دارم از یادم نمیره با اینکه گفت عصبانی بودم به دل نگیر و ..... اما من خیییلی دلم شکست

2738

بیخیال خوب بش گفتی الان نمیگفتی پس فردا اون به تو میگفت😂

نفس عمیق بکش و ول بده🤣

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

هیچی خودکرده را تدبیر نیست 

وقتی زن یا مرد قبل از فکر کردن دهنشونو باز میکنن میشه نتیجش دلشکستگی بسیاری از مردها و زنها 

من مادرشوهرم همیشه پیش همه میگ تورو مثل دخترام دوست دارم یا وقتی زنگ میزنه میگ دلم برات تنگ شده یا وقتی خونشونم یهو میاد بغلم میکنه 

البته بدیای دیگ هم داره ها ک بیان نمیکنم 

فقط میخوام بگم میدونم هیچ کدوم واقعیت نداره 

دخترشو بیشتر دوست داره مطمعنن  ب خاطر پسرش میخواد دلمو بدست بیاره

ولی برام یک دنیا ارزش داره

همین ک دل نمیشکنه نمیرنجونه 

خواهشا قبل از ازدواج سیاست رو یاد بگیرید

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
بیخیال خوب بش گفتی الان نمیگفتی پس فردا اون به تو میگفت😂 نفس عمیق بکش و ول بده🤣

ورزش خواصی یا رژیم خواصی در نظر گرفتی ادامه میدی لطفا راهنمایی کن ممنون

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 

حرفت خیلی اشتباه بوده.ولی اشکال نداره گفتی دیگه.بعدا از دلش دربیار یه جوری.این زن وشوهرن که به درد هم میخورن عزیزم

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
2706