2737
2734

بذارم پیش بابام بخاطر همین دلشوره دارم میترسم پدرم از پسش برنیاد، اگه دولتی زایمان کنم که همسرم نگهش میداره چیکار کنم بنظرتون

اصلا بحث بچه به کنار دولتیا الان خطرناکن برو خصوصی به بابات سفارش کن 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا باید دوسال بمونی شهر دیگه!!!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
2738
مامانم بامن میاد بیمارستان

اهافکرکردم دورازجون مثل من مادرنداری من که بایدتنهابرم زایمان کنم وهمراه ندارم شمام اگرطبیعی هستی نیازی به حصورشوهرت نیست خودت ومامانت برین اون بمونه پسرت نگهداری کنه

والا من که میرم زایشگاه دولتی نه بیمارستان. ..

بیمارستان های خصوصی هم تو شهر من مشکوکه میتونی و تو شهرتان هست شما هم برو زایشگاه محیط امن تر و تمیز تری داره. .. الان که خصوصی و دولتی نداره چون نگه نمیدارن بیمار رو و سریع ترخیص میکنن

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤