2737
2734

تومور مغزی داشت خیلی خیلی دلم واسش تنگ شده چکار گنم 

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.

الهي بميرم برات

خدا بيامرزتش❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قرآن بخون هم برای آرامش خودت خوبه هم به روحشون تقدیم میکنی و ثواب داره .خدا بیامرزه عزیزم الهی دیگه غم نبینی .منم پدرم رو از دست دادم قوی باش زمان حالتو بهتر میکنه .

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

عزیزم خدابیامرزش. منم نزدیک۷ماهه از دست دادمش،

فقط تا میتونی براش قرآن بخون. هم خودت آروم میشی هم پدر گلت. ولی خیلی سخته کنار اومدن باهاش😢😢

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

خدابیامرزه

تسلیت میگم

من 15ساله پدرم رفته 

زمانیکه هنوزجوان بود48سالش بود

هنوزداغش بردلمونه

پدرشوهرم هم35ساله فوت شدن اون هم خیلی جوون بودشوهرم هنوز9سالش نشده بوده

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2738
عزیزم خدابیامرزش. منم نزدیک۷ماهه از دست دادمش، فقط تا میتونی براش قرآن بخون. هم خودت آروم میشی هم پ ...

خیلی دلم واسش تنگ شده چکار کنم

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.

مادر که داری خدارو شکر کن .ادم از پدر یتیم نمیشه از مادر یتیم میشه.کسی که مادرش رو ازدست میده پدرشم از دست میده ودر خونه ی پدر به روش بسته میشه.انشاالله خدا بهت صبر بده 

جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه.....

خدا رحمتش کنه من بچه بودم یادم نیس اصلا ولی نبودش تو زندگیمم تا این سن همیشه حس میکنم وحسرتشو میخورم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706