2726
عنوان

من دیگ خستم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علائم آلرژیتون چیه پوستی یا تنفسی یا گوارشی؟

همش پوستی

بچه ک بودم رعایت نمیکردم پوستم لایه لایه ور میومد ولی الان کهیر میزنم

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
الان چند وقتشه؟؟؟چقدر طول میکشه یعنی؟

بغصیا دو سالگی خوب میشن بعضیا ۵ دیگه نمیدونم بعد کرونا برو یه تست الرژی بده راحت شو بدونی چی بدی چی ندی سیتریزین میدی؟

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
علائم آلرژیتون چیه پوستی یا تنفسی یا گوارشی؟

هر سه تاش

کهیر میزنه وحشتناک

رفلاکس هم داشت که الان بهتره.مخصوصا اگ ماده الرژنی میخورد.الانم اگر ماده الرژنی بخوره مدفوعش چرب میشه ک دکتر گفت ماده رو سرع قطع کنید چون ب خون ریزی میافته

ریه اش هم درگیر شده بود ولی خدارو شکر زود درمانشو شروع کردیم خوب شد

هر سه تاش کهیر میزنه وحشتناک رفلاکس هم داشت که الان بهتره.مخصوصا اگ ماده الرژنی میخورد.الانم اگر م ...

انشالله بهتر بشه عزیزم روزای سخت موندگار نیست تحمل داشته باش میگذره حواست به خودتم باشه نزار افسرده بشی 

اوف عزیزم خیلی اذیت بودی؟یعنی سوزشش خیلی شدیده؟اخه دختر من خیلی گریه میکنه

وقتایی که پوستم ور میومد فقط چندش بود

الان ک کهیر میزنم لکش ورم میکنه میسوزع میخاره ی چیز عجیبیه اگه اب بریزم روش انگار بنزین ریختی رو اتیش

بعدش کلا یکی دوروزی دستم بنده

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
2706