2737
2734
عنوان

سوتی در مجلس ختم....

312 بازدید | 8 پست

بابای دوستم فوت شده بودن، رفتم مجلس ختمشون،دوستم گریه کنان اومد جلو ؛ بغلم کرد؛ گفتم: اشکال نداره ، گریه نکن!!!!!!! بنده خدا اشکش خشک شد!!!!اشکال نداره!!!!!!!!

یه بارم تو یه مجلسی یکی از خانوما موقع رفتن به صاحب عزا گفت: خدا بیامرزدشون، انشالله قسمت شوهرت و بچه هات!!!! یهو تازه متوجه شد چی گفته!!! رسما خودشو کتک زد از خجالت

من پیش اومده گفتم مبارک باشه 😂

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

بیچاره😅

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خالم فوت شده بود موقع دفنش اون یکی خالم سر قبر خیییلی دادو بیداد میکرد هواسش نبود دست کرد تو کیفش دستمال کاغذی دربیاره یک عدد نوار بهداشتی باز زیبا در اورد .تاازه صورتشم پاک کرد بازم متوجه نشده بود نوار بهداشتیه همه دیدنش 😂😂خودش بعدا تعریف میکرد هی میگفت خاک برسرم فلانی دید 😂

2738