2726
عنوان

دلم میخواد گریه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صاحبکارت تقصیری نداره اعلام کردن که داروخونه ها باز باشه تو دو راه داری یکی اینکه بگی من شغلمو دوست دارم و می خوام تو این وضعیت کمک کنم به مردم مثل خیلی از پرستارا یا نه اونقدرها شغلت مهم نیست استعفا بدی بیای بیرون  سبک سنگین کن ببین کدومشی البته شرایط خانوادگیت هم بسنج بچه کوچک افراد سن بالا 

2728
اتوبوس خور نیست با ماشین راهی میرم  مگ نمی گن دو روز حکومت نظامیه چرا ما رو تعطیل نمیکنن

متاسفانه بانک ها داروخانه ها همیشه باید باز باشن

ولی گفتن با یک سوم نیرو

خیر سرشون مثلا میخوان مدیریت کنن

در صورتی که موندن توش هر ساعت یه حرفی میزنن

صاحبکارت تقصیری نداره اعلام کردن که داروخونه ها باز باشه تو دو راه داری یکی اینکه بگی من شغلمو دوست ...

داروخونمونشبانه روزی نیست آخه من از کرونا نمیترسم بیشتر دلم میخواد این دو روز منم تعطیل بشم

تعطیلات رسمی منظورم نبود تا 15گفتن با یک سوم کارمندا به صورت شیفتی کار کنن

خب ببین اینجا درمانگاهه من تو ساعت۴بعدازظهر کار میکنم تو داروخانه پرسنل اینجا تا ساعت۱۲شب هستن اینا واسه شبکه من واسه خصوصیم بعداز من اینا هستن عید هم همین روال بود ولی اینا سختی کارو هزار تا کوفتت زهرمار میگیرن من هیچی فقط ی حقوق اینا دوروز در ماه مرخصی دارن من نه

خب ببین اینجا درمانگاهه من تو ساعت۴بعدازظهر کار میکنم تو داروخانه پرسنل اینجا تا ساعت۱۲شب هستن اینا ...

چقدر سخت یعنی چجوری تا حالا مرخصی میگرفتی

قانون مرخصی ات چجوریه؟

موقع استخدام باید صحبت میکردی

این جز صحبت های اولیه مصاحبه ست

ولی حتما ازش بپرس

از حقوقت راضی هستی

ساعت کاریت رو حساب کن ببین جچوری داره بهت حقوق میده حواستو جمع کن خیلی وقت ها از دخترا بیگاری میکشن صاحب کارا

چون دخترها سربه زیر تر هستن و زود قانع میشن

موقع استخدام باید صحبت میکردی این جز صحبت های اولیه مصاحبه ست ولی حتما ازش بپرس از حقوقت راضی هست ...

اون اول گفت جمعه ها و رویای تعطیل تعطیلین

اما عید گفت بخاطر کرونا نشد باید بیاین بخدا این ایام زیر۱۰تامریض میاد خلوته 

چرا شبکه از نیروی خودش استفاده نمیکنه این دو روزو

2706