2703
2553
عنوان

عرفان و خداشناسی,ماورا

1540 بازدید | 126 پست

این تاپیک برای همفکری در زمینه عرفان,خداشناسی, ماورا و موجودات و عوالم آن ایجاد شده لطفا اگر باور ندارید و یا فکر میکنید با منطق و استدلال میتوان همه چیز را تحلیل کرد و به بعد روحانی اعتقاد ندارید و هدفتون تنها رد کردن هست وارد بحث نشوید من هم هر آنچه را در گذشته تجربه و درک کردم را تا انجایی که فهمم از آن وسعت دهد در اختیار دوستان قرار میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شبیه مستند ها حرف میزنی...کنجکاو شدم بدونم  چه منظورت هس؟

اگ تاپیکت موند شب لینکشو دوباره بزار

الان وقت تعویض شیف شب کارا و شیفت صبحه...خلوته

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
شبیه مستند ها حرف میزنی...کنجکاو شدم بدونم   چه منظورت هس؟ اگ تاپیکت موند شب لینکشو دوباره بز ...

نه برای چی شبیه مستندها 😄 فقط خواستم تجارب و درکی که در این زمبنه را بدست آوردم به بقیه انتقال بدم و آنچه را که نمیدونم از دوستان کسب کنم

2714
شما اگر سوالی مد نظرتون هست بگید اگر خوابتون میاد بعدا بپرسید

خداکنه نترکه بیام بعدا بپرسم چون زیاد دارم  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
 چیکار کنم که مطمعن بشم دعاهام به خدا میرسه؟

در ابتدا به شما بگم خدا یک شخصیت نیست خدا همه چیزه و در همه چیز جریان داره حتی درون شما در واقع همه ی جهان خداست و این را تنها میتوان تجربه و درک کرد و اینکه دعا و درخواست به هر شکلی بسته به میزان خواست شما و قدرت روحی شما ارتعاشی را در جهان پدید میاره که هر چه این نیرو بیشتر باشه سرعت محقق شدنش هم بیشتره و کائنات و موجودات و نیروهای الهی و ماورایی شما را در مسیر به حقیقت پیوستن آن قرار میدن در واقع خواسته شما همیشه به ملکوت خواهد رسید و اما این خواست در مواردی نپیتونه اثر گذار باشه مثلا زمانی که شما با خواسته ای که دارید هم سنخ نباشید و برای شما زیان بار باشه و اینکه اون چیزی که میخواهید دارای اختیار باشه مثلا شما اگر تقاضا کنید فردی دلبسته شما بشه کائنات میتونن شرایطی برای نزدیکی شما به اون را فراهم کنن اما نمیتونن نظرش رو تغییر بدن و در آخر اینکه قوانین هیتی بسیار پیچیده است و من تنها چیز های بسیار کمی را میدونستم بیان کردم

2706