2737
2734
عنوان

كاشكي بعضيا انصاف داشتن

351 بازدید | 25 پست

توروخدا وجدان داشته باشيد اگر با خانوادتون رفت و آمد ميكنيد عكس نذاريد اينستا يا تاپيك نزنيد يه بيچاره اي مثل من  يك ماه و نيم تو يه وجب آپارتمان قرنطينس خانوادشو نديده از در خونه بيرون نرفته  دلش ميگيره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم۴۰روزه که تو خونه ایم

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 
2728
تا الان ب خورد و خوراك و پوشاك گير ميداديد نزاريد  الان از بيرون رفتناهم دلتون ميگيره  ب ...

خوشبحال شما كه بيرون ميريد شما هم اگه مثل ما قرنطينه ميمونديد دلتون حساس ميشد

دیگه انقدر هم حساس نباشیم ، بخاطر سلامتی خودمون خونه هستیم دیگه. 

💗💗💗💗💗💗💗💗
امروز داشتم به این موضوع فکر میکردم....
چقدر شانس آوردیم که بهمون گفتن بشنید توی خونه, از خونه هاتون بیرون نرید.
اگه عکس این قضیه بود واقعا چقدر وحشتناک بود. مثلا میگفتن به مدت ۳_۴ هفته مجبورید خونه هاتون را ترک کنید. اگه خونه را ترک نکنید میمیرید!
😧😧😧😧😧😧😧😧😧

خدا را باید هزار بار شکر کنیم که توی خونه های گرم و نرم، توی رختخواب راحت، دوش آب گرم، غذای گرم و خوشمزه، لم دادن جلوی تلویزیون گرفتن کنترل و این کانال اون کانال کردن. دیگه چی از این بهتر.

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

اگه الان آواره ی خیابان ها و بیابان ها بودی , میخواستی چه کار کنی؟؟؟
تا حالا به این موضوع فکر کرده بودین؟

واقعا هر کسی ناشکری کنه خیلی بی انصاف.

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

پس قدر این آشیانه های راحت را بدونید و....

🏩💒 در خانه بمانید🏩🏬

به امید نابود شدن هر چه سریع تر ویروس کورونا در سراسردنیا.🙏🙏🙏🙏🙏🙏

💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

سلام😊 
تا الان ب خورد و خوراك و پوشاك گير ميداديد نزاريد  الان از بيرون رفتناهم دلتون ميگيره  ب ...

مثل اینکه از شرایط الان بیخبرین

اون پرستار بیچاره دل نداره  مطمعنم بادیدن یه سری دید و بازدید و ...  تو مجازی  دلش به شدت میگیره 

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

واقعا که رفت و امد با خانواده درست نیس تو این وضعیت کاشکی یکم جدی برخورد کنین با ویروس

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2738
دیگه انقدر هم حساس نباشیم ، بخاطر سلامتی خودمون خونه هستیم دیگه.  💗💗💗💗💗💗💗💗 امروز داشتم ...

من مشكلي با خونه موندن ندارم

ولي دلم ميگيره از اينكه دلتنگ خانوادمم اما يه سريا يه ذره مراعات نميكنن 

چه خوبه همه رعايت كنن تا همه باهم از كنار هم بودن لذت ببريم

واقعا که رفت و امد با خانواده درست نیس تو این وضعیت کاشکی یکم جدی برخورد کنین با ویروس

كي؟؟؟؟ من جدي برخورد كنم؟! 

من سي روزه حتي پامو تو راهرو نزاشتم چه جوري اين حرفو ميزني؟! 

در مورد ناله هاي اين خانوم گفتم 

ادم جاي نشسته از هر چيزي دلش نميگيره 

جاي گرم و نرم نشسته از پرستار و دكتر خبر نداره 

حسرت بيرون رفتن بقيه رو ميخوره

من مشكلي با خونه موندن ندارم ولي دلم ميگيره از اينكه دلتنگ خانوادمم اما يه سريا يه ذره مراعات نميكن ...

اونی که رعایت نمیکنه داره به جونش ضرر میزنه ، چکار بقیه دارید بزارید اونها بی فکری کنن ، از اینکه دارید کار درست رو انجام میدید حتی اگر شما یه نفر توی کل دنیا هستید که رعایت میکنید لذت ببرید . انشالله تنتون همیشه سالم و دلتون خوش 🌹

سلام😊 
مثل اینکه از شرایط الان بیخبرین اون پرستار بیچاره دل نداره  مطمعنم بادیدن یه سری دید و بازدید ...

فقط پرستار نیست که.کل کادر درمان قرنطینه هستن. در راسشون هم پزشکا هستن.متخصصای عفونی و عمومی و داخلی،اطفال...رزیدنتا و اینترنا و...فقط این طفلیا کمتر وقت میکنن بیان از مردم خواهش کنن بیرون نیان.کلی متخصص از دست دادیم

كي؟؟؟؟ من جدي برخورد كنم؟!  من سي روزه حتي پامو تو راهرو نزاشتم چه جوري اين حرفو ميزني؟!  ...

من مخاطبم با کسایی که مهمونی میرن و رفت و امد میکنن عزیزم اکه تو هم مث ماهیی که دمت گرم☺️

درس میگی تو خونه موندن انقدم بد نیس

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم

آخرین بار روز انتخابات رفتم بیرون از رفت و آمد و دید و بازدید و خرید و مهمونی دیگران دلم برای خودم نمیگیره اما حرص میخورم ناراحت میشم چرا انقدر مردم ما لجبازن چرا انقدر بچگانه رفتار میکنن چرا همکاری نمیکنن که این بیماری تموم بشه این زنجیره قطع بشه 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
اونی که رعایت نمیکنه داره به جونش ضرر میزنه ، چکار بقیه دارید بزارید اونها بی فکری کنن ، از اینکه دا ...

اخه حلقه اتصال قط نمیشه وقتی بیرون میرن آمارا رو ببین چقد وحشتناکه😥

2706