2726

خواب دیدم سر جلسه امتحانم مراقب امتحانمون حسین تهی هست 

یکیشم خواب دیدم جلو مامان بزرگ فوق مذهبیم یه پسری ک کلا همه میدونن بی اعتقاده ازم خواستگاری کرد مامان بزرگم با عصا زدش رفت تو کما :-\

یکی دیگشم خواب دیدم مدیر ابتداییمون ک اول بودیم مدیر بود میگه بجه ها فردا همه با بی اف هاشون باید بیان مدرسه منم ک کل زندگیم تو سینگلی غوطه ور بودم التماس میکردم نمیشه داداشامون بیاریم حالا داداشم نداشتما 

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواب دیدم مرغ امده زیر پتوم نوکم بزنه 

از ترس از خواب پریدم پتومو پرت کردم

کلی دور خودم میگشتم

بعدش دیگه نشد بخوابم 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2728

من ی مدت معتاد تیک تاک بودم بعد همش خواب ی پسری کع تو اونع رو میدیدم😒محل سگم تو خواب بهش نمیدادم🙄😒

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خواب دیدم مرغ امده زیر پتوم نوکم بزنه  از ترس از خواب پریدم پتومو پرت کردم کلی دور خودم میگشت ...

من از این خوبا با مارمولک میبینم

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی

😅😅😅

منم پریشب ک میخواستم بخوابم برای نماز صبح ساعت گذاشتم کفتم خدایا خودت میدونی ساعت نمیشنوم پس یجوری بیدارم کن 

بگید کی منو از خواب بیدار کرد؟

ارسطو(سریال پایتخت)😨😁 اومد گف پاشو پاشو 

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی😢

کاربرای گل. به جز این جند نفر همه خواباشون با حافظ و سعدی بوده ؟

😅😅😅 منم پریشب ک میخواستم بخوابم برای نماز صبح ساعت گذاشتم کفتم خدایا خودت میدونی ساعت نمیشنوم پس ...

2706